Horoskop dzienny - 11 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 11 września. Sobota to dobry moment, aby nadrobić wszelkie zaległości. Jakie plany mają dla ciebie gwiazdy?

Horoskop dzienny - Baran

Koniec z użalaniem się nad sobą. Czas wreszcie wziąć sprawy we własne ręce. Jeśli pragniesz zmiany musisz działać w tym kierunku - nic samo się nie stanie. Najważniejsze jest jednak zrobić pierwszy krok, a on pociągnie za sobą kolejne.

Zobacz wideo Ciasteczka z wróżbą

Horoskop dzienny - Byk

Wolność jest dla ciebie jedną z kluczowych kwestii, dlatego tak trudno pogodzić ci się z tym, że twój partner pragnie wiedzieć co robisz, gdzie i z kim. Musicie spokojnie poruszyć ten temat i ustalić granice ingerowania w prywatne sprawy drugiej połówki.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Korzystaj z dobrej pogody i zaproszenia znajomych na wspólny wypad. Taka chwila odstresowania w gronie przyjaciół jest ci naprawdę potrzebna. Dzięki temu zdołasz złapać dystans konieczny do prawidłowego funkcjonowania. 

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny - Rak

Dziś od rana towarzyszyć będą ci słowa jednej piosenki. Nie będziesz mógł się opędzić od melodii brzmiącej w uszach. Wbrew pozorom nie jest to takie złe, gdyż dzieki temu odetniesz się od wszystkich plotek krążących wokół ciebie. 

Horoskop dzienny - Lew

Koniecznie zapewnij sobie odrobinę odpoczynku od wszystkich i od wszystkiego. W innym wypadku wybuchniesz i rozpętasz rodzinny konflikt, który nikomu nie będzie służył. Postaraj się sam przepracować swoje emocje.

Horoskop dzienny - Panna

Przed tobą trudny egzamin z odpowiedzialności obywatelskiej. Staniesz bowiem przed sytuacją, w której będziesz musiał jasno określić się ze swoimi poglądami. Postaraj się nie odwracać kota ogonem tylko bronić swoich racji, do których każdy ma prawo. 

Horoskop dzienny - Waga

Nie zamykaj się na pomoc, którą inni starają się nieść właśnie tobie. To nie jest efekt litości tylko szczerego zaangażowania w twoje problemy i chęć ich rozwiązania. Zamiast się wymigiwać postaw sprawę jasno i przyznaj, że potrzebujesz wsparcia jak nigdy dotąd. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Czeka cię bezstresowy dzień. Wszystko co zaplanowałeś uda się zrealizować w ekspresowym tempie, dzięki czemu zyskasz całe popołudnie dla siebie. Nawet nie spodziewasz się jak bardzo potrzebny jest ci taki błogi, beztroski odpoczynek.

Horoskop dzienny - Strzelec

Koniec tygodnia nie będzie dla ciebie łaskawy. Choć uporałeś się ze swoimi zadaniami to szef zrzuci na ciebie wykonanie pracy, której nie podołał twój współpracownik. Nie złość się i odżałuj jeden weekend, a być może spotka cię niebawem odpowiednia nagroda.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Znajdziesz się pod wpływem negatywnego układu planet, który sprawi, że czekają cię spore wydatki. Niestety nie da się ich uniknąć i musisz pogodzić się z tym, że twój budżet w tym miesiącu zostanie poważnie nadszarpnięty.

Horoskop dzienny - Wodnik

Spokój i harmonia wreszcie zagoszczą w twoim związku. Choć pracowałeś na to wytrwale, to jednak nie będziesz odczuwać pełnej satusfakcji do momentu, aż partner doceni twoje starania i wyrazi to wprost przygotowując wyjątkową niespodziankę.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny - Ryby

Uważaj na cenne przedmioty. Dziś bowiem nie jest dobry dla ciebie dzień, a dodatkowo jesteś narażony na poważne straty. Postaraj się nie zgubić portfela i nie pożyczać pieniędzy - nawet bliskim osobom.

Więcej o: