Te znaki zodiaku nie nadają się do małżeństwa. Najczęściej się rozwodzą

Układ gwiazd w chwili naszych narodzin ma mieć ogromny wpływ na cechy naszej osobowości i dokonywane przez nas wybory. I chociaż horoskopy traktujemy z przymrużeniem oka, zdaniem astrologów są w stanie naprawdę wiele powiedzieć na temat naszej przyszłości. Sprawdź, które znaki zodiaku szybko nudzą się małżeństwem.

Biorąc ślub, nikt nie zakłada, że zaraz się rozwiedzie. Nie każdy związek kończy się jednak szczęśliwie, a wg statystyk w Polsce rozwodzi się już co trzecia para. Ma na to wpływ wiele czynników, a zdaniem astrologów także i nasz znak zodiaku... Oto znaki, które rozwodzą się najczęściej.

Zobacz wideo

Strzelec

Zodiakalne strzelce są bardzo towarzyskie i przebojowe, jednak nade wszystko cenią sobie niezależność. Nawet jeśli zaangażują się w jakiś związek, po jakimś czasie zaczynają się w nim nudzić. Strzelce nie lubią bowiem rutyny, a żądza przygód nie pozwala im osiąść w jednym miejscu. Małżeństwo jest więc dla nich jak pułapka, z której pragną jak najszybciej się wydostać.

Wodnik

Wodnik to typ samotnika, który woli podążać własnymi ścieżkami, a małżeństwo jest dla niego formą poświęcenia, na które nie zawsze jest gotowy. Kiedy więc zodiakalne wodniki poczują, że zabiera im ono poczucie wolności i swobody, zrobią wszystko, by się z niego uwolnić.

Bliźnięta

Bliźnięta są niezwykle zmienne i niezdecydowane. Uwielbiają poznawać nowych ludzi i przeżywać coraz to kolejne przygody. Stabilizacja jest dla nich interesująca tylko na początku. Małżeństwo błyskawicznie przestaje je interesować i głodne kolejnych wrażeń odchodzą bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia.

Więcej o: