Prezent na parapetówkę do 500 zł. Sprawdź, co kupić na nowe mieszkanie

Prezent na parapetówkę do 500 zł? Pierwsza wizyta w nowym domu wymaga odpowiedniej oprawy. Miły podarunek sprawi, że gospodarze będą nas dobrze wspominać. Zastanawiasz się co kupić dla znajomych lub rodziny, sprawdź nasze propozycje w różnych kategoriach.

Prezent na nowe mieszkanie do 500 zł- jaka powinna być idealna kwota? 

Kwota na zakup prezentu na nowe mieszkanie uzależniona jest przede wszystkim od liczby osób, które biorą udział w składce. Prezenty kupowane indywidualnie spokojnie mogą zamknąć się w kwocie 100 zł, chyba że jest to dla nas ktoś naprawdę bliski i zależy nam na wyjątkowym podarunku. Prezenty kupowane zbiorowo pozwalają na nieco większy wydatek. Za wspólny budżet można kupić praktyczny prezent lub nietypową ozdobę. Pomysły na prezent na nowe mieszkanie do 500 zł prezentujemy poniżej. 

Co kupić na parapetówkę do 500 zł? Prezenty praktyczne 

Małżeństwa z krótkim stażem lub studenci z pewnością ucieszą się z prezentu, który będzie praktyczny i sprawi, że codzienność stanie się po prostu lżejsza. Poniżej postaramy się odpowiedzieć na pytanie co kupić na parapetówkę do 500 zł w kategorii dodatki dla domu. 

  • Zestaw ręczników dla pani i pana domu- koszt około 300 zł 
  • Zestaw szlafroków- koszt około 400 zł 
  • Ozdobny wieszak do przedpokoju-  koszt około 500 zł 
  • Zestaw dekoracyjnych poduszek w neutralnych kolorach- koszt około 300 zł 
  • Lampa do czytania koszt około 140 zł 
Zobacz wideo Bukiet z żelków - słodki prezent last minute

Pomysł na prezent na parapetówkę do 500 zł- elementy ozdobne 

Ładne przedmioty w bliskim otoczeniu skutecznie poprawiają humor. W nowym mieszkaniu przeważnie cały budżet pochłania wykończenie wnętrz, tym bardziej warto sprawić nowym właścicielom niespodziankę, na którą sami nie mogliby sobie pozwolić. Poniżej prezentujemy kilka pomysłów na prezent na parapetówkę do 500 zł. 

  • obraz- koszt od 100 zł 
  • rzeźba na komodę- koszt około 300 zł 
  • taca dekoracyjna- koszt od 100 zł 
  • wieczne róże w pudełku- koszt około 300 zł 
  • ramki na zdjęcia zestaw na ścianę- koszt około 140 zł 

Prezent na parapetówkę do 500 zł: inspiracje na balkon lub taras 

Właściciele balkonów i tarasów przy pomocy ciekawych dodatków mogą ładnie zaaranżować przestrzeń, która powiększy mieszkanie o dodatkowy pokój zewnętrzny. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych inspiracji na prezent na parapetówkę do 500 zł:

Zobacz też: Prezent dla mamy na imieniny- seria pomysłów w różnych kategoriach

Więcej o: