Żona polityka PiS pokazała nagranie z piekarni. "Na żywo dużo piękniejsza niż w telewizji"

O żonie polityka zrobiło się bardzo głośno. Kobieta szybko zyskała popularność w mediach społecznościowych. Niedawno Schreiber podzieliła się ze swoimi obserwatorami zaskakującym nagraniem z piekarni nad polskim morzem.

W środę 1 września został wyemitowany pierwszy odcinek dziesiątej edycji Top Model. Jedną z osób, która pojawiły się na castingu do programu TVN, była Marianna Schreiber. Okazało się, że to żona Łukasza Schreibera - wysoko postawionego polityka Prawa i Sprawiedliwości. 

Zobacz wideo Marianna Schreiber tłumaczy się z udziału w "Top Model":

"Na żywo to dużo piękniejsza niż w telewizji"

Kobieta szybko zyskała popularność w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już blisko 14 tysięcy osób. Niedawno Schreiber podzieliła się ze swoimi obserwatorami zaskakującym nagraniem z piekarni nad polskim morzem. Żona polityka wybrała się tam po pączki dla córki

Schreiber wdała się w rozmowę z ekspedientką na temat swojego występu w Top Model. - Świetny występ, przepiękna pani i tak szczerze powiem, że na żywo to dużo piękniejsza niż w telewizji [...] Podziwiam panią za odwagę - usłyszała Marianna Schreiber. 

Kobieta była zachwycona miłymi słowami ekspedientki. - Wystarczy dobrze mnie poznać, a nie oceniać mnie po tym, co czytacie w internecie -  stwierdziła Schreiber na nagraniu. 

Kim jest Marianna Schreiber? 

Marianna Schreiber jest nauczycielką. Jak wyznała, zawsze marzyła o modelingu. Jednak w okresie dorastania sytuacja materialna jej rodziny nie pozwalała na realizację tych marzeń. Co ciekawe, kobieta jest żoną Łukasza Schreibera, o którym głośno zrobiło się pod koniec 2018 roku. Schreiber, jak informowały media, odziedziczył wysokie stanowisko po swoim ojcu. Mateusz Morawiecki powołał go wówczas na sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Co ciekawe, Schreiber zastąpił na tym stanowisku swojego ojca, Grzegorza Schreibera, który został marszałkiem województwa łódzkiego.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: