Małgorzata Rozenek skrytykowana przez Kubę Wojewódzkiego: "Jest zrozpaczona"

Małgorzata Rozenek-Majdan na antenie programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN" została skrytykowana przez Kubę Wojewódzkiego. Dziennikarz surowo ocenił nie tylko jej stylizacje, lecz także całą działalność w mediach społecznościowych.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek lubi odważne kreacje. Co z wpadkami?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z popularniejszych kobiet w polskim show-biznesie i może pochwalić się naprawdę sporym gronem fanów. Otóż na swoim profilu na Instagramie zgromadziła ponad 1,4 mln obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się różnymi momentami ze swojego życia w postaci zdjęć, a także filmików. Nie da się ukryć, że dla wielu obserwatorek, Małgorzata Rozenek jest ogromną inspiracją, a pod publikowanymi przez nią zdjęciami często pojawiają się pytania o poszczególne elementy jej garderoby. Jednak czasem jej modowe wybory, a także działalność w mediach nie wszystkim się podobają i potrafią być powodem ostrych dyskusji w sieci. 

Małgorzata Rozenek skrytykowana przez Kubę Wojewódzkiego. Jak zareagowała?

Ostatnio na temat Małgorzaty Rozenek-Majdan ostro wypowiedział się Kuba Wojewódzki. Słowa dziennikarza, który we wtorek był gościem w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN", odbiły się w sieci szerokim echem. Kuba Wojewódzki gorzko skomentował działalność Małgorzaty Rozenek w mediach społecznościowych, a także jej styl. Według dziennikarza, żona Radosława Majdana pokazuje stanowczo za dużo swojego prywatnego życia.

Dla mnie Małgosia Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w "Truman Show", bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci

- powiedział Kuba Wojewódzki na antenie.

Jak na jego słowa zareagowała Małgorzata Rozenek-Majdan? Portal pudelek.pl donosi, że według jednego z ich informatorów, gwiazda nie przejęła się słowami dziennikarza i że ma już na swoim koncie jedną wygraną z nim sprawę:

Gosia niespecjalnie się tym przejęła. Zna swoją wartość. Ma gdzieś Kubę i jego zdanie. Jedną sprawę sądową o naruszenie dóbr osobistych już z nim wygrała.
Więcej o: