Joanna Koroniewska jak Kate Hudson! "Rzeczywiście jesteśmy podobne"

Joanna Koroniewska na swoje InstaStory wrzuciła zdjęcie, na którym łudząco przypomina znaną aktorkę z Hollywood. "Prawie siostry" - napisała. Patrząc na fotki, naprawdę można się pomylić. Wy też widzicie to podobieństwo?

Joanna Koroniewska ma siostrę bliźniaczkę?

Joanna Koroniewska od dłuższego czasu dość mocno udziela się w swoich social mediach. Na jej profilu niemal codziennie pojawia się nowe zdjęcie, a jak nie zdjęcie to relacja, w której pokazuje swoje codzienne życie. Tym razem gwiazda pokazała zestawienie dwóch fotek, na których łudząco przypomina znaną z Hollywood gwiazdę. Nie da się ukryć, że podobieństwo jest ogromne.

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska jak Kate Hudson

Na pierwszym zdjęciu widzimy aktorkę Kate Hudson, która pozuje w zielonym komplecie sportowym. Gwiazda ma rozpuszczone, lekko pofalowane włosy. Z kolei na drugim zdjęciu jest Joanna Koroniewska, która pozuje w zupełnie innej stylizacji, ale za to w tej samej fryzurze i to właśnie przez to łudząco przypomina koleżankę po fachu zza oceanu. Zwróćcie uwagę, że aktorki nawet podobnie się uśmiechają.

Joanna Koroniewska jak Kate HudsonJoanna Koroniewska jak Kate Hudson fot. ww.instagram.com/joannakoroniewska/

Rzeczywiście jesteśmy z Kate Hudson podobne

- napisała w relacji na Instagramie. 

Nie tylko to łączy gwiazdy 

Tak naprawdę możemy znaleźć jeszcze inne podobieństwa, które łączą gwiazdy. Obie aktorki są mamami. W swoich social mediach często pokazują kulisy macierzyństwa, choć Joanna Koroniewska robi to trochę rzadziej. Obie są bardzo aktywne fizycznie. Na porządku dziennym jest u nich sport. Bieganie czy trening na siłowni nie są im obce. To właśnie dzięki temu udało im się wrócić do fantastycznej formy po ciąży. Nie ma co ukrywać, że aktorki wyglądają fenomenalnie. Kobietom wieku się nie wypomina, ale tutaj także widzimy podobieństwo. Joanna Koroniewska w tym roku skończyła 43 lata, a Kate Hudson 42. A czy wy widzicie podobieństwo między nimi? 

Więcej o: