Dorota Chotecka i Radosław Pazura na zdjęciach sprzed 30 lat. "Teraz też jesteśmy zakochani"

Dorota Chotecka i Radosław Pazura uchodzą za jedno z najbardziej zgodnych i trwałych małżeństw w polskim show-biznesie. Aktorska para tworzy bowiem szczęśliwy związek już od przeszło 30 lat. Archiwalną fotografią z jego początków pochwaliła się właśnie Dorota Chotecka.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura są małżeństwem od 18 lat, jednak ich związek rozpoczął się znacznie wcześniej. Para poznała się już na w łódzkiej filmówce, gdzie oboje studiowali. - Zapytałam go wtedy, co recytował na egzaminie wstępnym do szkoły. Zdał zresztą z pierwszą lokatą. Powiedział mi, że "Pana Tadeusza". Poprosiłam go, żeby powiedział fragment. No i zrobił to tak pięknie i z uczuciem, że zapatrzyłam się i pomyślałam sobie: „Fajny chłopak" - mówiła przed laty Chotecka, wspominając ich pierwsze spotkanie.

Zobacz wideo

Radosław Pazura i Dorota Chotecka na archiwalnym zdjęciu sprzed 32 lat. Jak wyglądała lubiana para?

I chociaż pomiędzy nimi błyskawicznie zaiskrzyło, para pobrała się dopiero po 14-latach związku. Jak przyznała Chotecka, w młodości stawiała przede wszystkim na karierę, a jej priorytety zmienił dopiero tragiczny wypadek samochodowy, jakiemu uległ Pazura w 2003 roku i w którym zginął jego przyjaciel, Waldemar Goszcz.

- Poznałam fantastycznego młodego, bardzo przystojnego człowieka w szkole filmowej i nie wyszłam za niego przez 14 lat. A po 14 latach wychodziłam z pełną świadomością i z wielką miłością za człowieka o kulach - mówiła przed laty aktorka w rozmowie z magazynem "Viva", wspominając ich ślub w 2004 roku.

Teraz aktorka postanowiła podzielić się w sieci archiwalnym zdjęciem z początku ich związku. - U teściów. Wspominamy. Jak było 32 lata temu - napisała pod ich wspólnym zdjęciem z młodości, pod którym błyskawicznie zaroiło się od pozytywnych komentarzy od fanów lubianej pary.

Piękni i młodzi zawsze
Wspaniali
Pięknie się patrzy na miłość!
Boskie zdjęcie
Pan Radek zapatrzony i zakochany. Pozdrawiamy gorąco i życzymy kolejnych 32 lat

- pisali urzeczeni internauci, życząc parze kolejnych lat w szczęściu, na co zdecydowała się odpowiedzieć zresztą sama Chotecka. - Muszę przyznać, że teraz też jesteśmy zakochani! - wyznała.

 
Więcej o: