Doda szczerze o miłości i "smutnym życiu na świeczniku": Połowa z Was nawet nie uwierzy

Doda podzieliła się z fankami oraz fanami na Instagramie obszernym postem, w którym poruszyła temat miłości oraz "życia na świeczniku", który kompletnie jej nie sprzyja. - Flesze, czerwone dywany, aplauz, to stymuluje pożądanie, nie prawdziwą miłość - przyznaje.
Zobacz wideo Doda miewa koszmary. Mówi o duchach

Doda to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych artystek w Polsce. Mimo upływu lat jej popularność nie słabnie, a ku uciesze ogromnej rzeszy swoich fanek i fanów, Doda aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Na Instagramie piosenkarkę obserwuje ponad milion internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz filmikami z wybranych momentów swojego życia.

Doda szczerze o miłości i "smutnym życiu na świeczniku" 

Ostatnio przy okazji udostępnienia jednego z wywiadów, w którym zapytana została o miłość, postanowiła napisać obszerny post odnoszący się do słów, które padły w rozmowie. Doda szczerze przyznała, że nie wie, czy będzie potrafiła zakochać się po raz kolejny, po tylu rozczarowaniach.

- Smutne życie na świeczniku :/ Większość z Was pewnie myśli, że gwiazdy estrady to rozkapryszone egoistki wysysające energię ze swoich partnerów i śpiące w swoich muzeach… pamiętajcie proszę podczas utrwalania tych stereotypów, że gdyby nie nadwrażliwość i głód miłości… artystkami by nigdy nie zostały. Niestety człowiek głodny miłości i głaz przytuli. Na koniec dnia każdy z nas jest człowiekiem, który chce być kochany za to kim jest naprawdę. Flesze, czerwone dywany, aplauz - to stymuluje pożądanie, nie prawdziwą miłość. Koniec końców to one są zawsze winne i złe. Rozkładane na czynniki pierwsze przed wszystkimi często nie mogą powiedzieć PRAWDY. Zresztą po co? Połowa z Was nawet nie uwierzy, a druga połowa się ucieszy bo przecież … to "oderwane od rzeczywistości pożal się Boże gwiazdy, które zasłużyły na ten los". JA NIE ZASŁUŻYŁAM. I NIKT NIE ZASŁUŻYŁ - napisała.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów poruszonych wpisem Dody:

Ładnie napisane
Niestety takie zachowanie mężczyzn jest bardzo popularne teraz i to raczej nie ma nic wspólnego z byciem sławną. Kobiety są silne inteligentne i honorowe i to jest problemem dla tych panów, którzy nie potrafią dorównać swoim wybrankom.
Doda wierzymy, że los jednak będzie dla ciebie łaskawy i gdzieś tam czeka na ciebie ten jedyny
Jesteś wartością sama w sobie i nic tego nie zmieni!
To jest jednocześnie tak smutne i piękne co powiedziałaś.
Niejednokrotnie zastanawiałam się dlaczego w showbizie tak trudno o prawdziwa miłość.. ludzie są podli, potrafią rozkochać tylko po to by moc się "cieszyć sławą", a potem zostawiają na pastwę losu...

- czytamy.

Więcej o: