Horoskop dzienny - 13 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 13 września. Połowa miesiąca zbliża się coraz wyraźniej. Czy udało ci się zrealizować wszystkie wyznaczone cele. A może gwiazdy pokrzyżowały twoje plany?

Horoskop dzienny - Baran

Żyje się tylko raz. Możesz wreszcie przełamać impas i wygarnąć szefowi, że nie docenia twojej pracy dostatecznie. W zanadrzu masz już bowiem intratną propozycję zatrudnienia u konkurencji. Taka zmiana może wyjść ci na dobre. 

Zobacz wideo Trening na brzuch i plecy, który zrobisz na siłowni

Horoskop dzienny - Byk

Niekoniecznie lubisz podejmować się zadań, które wymagają od ciebie doszkolenia. Tym razem jednak nikt nie będzie pytał o twoje preferencje. Zostaniesz postawiony przed faktem dokonanym. Nie stresuj się. Dzięki pomocy przyjaciela uda ci się wszystko doprowadzić do szczęśliwego końca.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nowy tydzień rozpoczniesz z wielkim zapałem do działania. Twoją energię wykorzystać będą chcieli twoi współpracownicy. Oczywiście koleżeńska pomoc jest jak najbardziej wskazana, ale pamiętaj by nie dać się nadmiernie wykorzystywać.

Kalendarz księżycowy - jak możemy zgodnie z nim dbać o urodę?Kalendarz księżycowy i uroda: jak dbać o włosy w zgodzie z fazami Księżyca?

Horoskop dzienny - Rak

Początek tygodnia nie będzie dla ciebie najlepszy. Niestety do południa będziesz odchorowywać wczorajszą imprezę. Zaparz sobie zielonej herbaty, która złagodzi nieprzyjemne sensacje, a jednocześnie pobudzi cię do działania. 

Horoskop dzienny - Lew

Nie wykorzystuj swojej pozycji, aby mścić się na osobie, która niegdyś nadepnęła ci na odcisk. Ona będzie sie tego spodziewać, więc jeśli tego nie zrobisz zaskoczysz nie tylko ją, ale też wszystkich, którzy wiedzą o waszych porachunkach. Pokaż swoją wyższość ponad zadawnionymi urazami.

Horoskop dzienny - Panna

Pozytywne prognozy dla osób pozostających w stałych związkach. Wasze relacje są stabilne i harmonijne - nic nie może im zagrozić. Nie oznacza to jednak, że można już sobie odpuścić i nie dbać o potrzeby drugiej połówki. Nic bardziej mylnego!

Horoskop dzienny - Waga

Choć nie jesteś fanem diet, to za sprawą bliskiej osoby znów wciągniesz się w liczenie kalorii. Pamiętaj jednak o dotychczas popełnianych błędach, które prowadziły do efektu jojo. Postaraj się już na wstępnym etapie je wyeliminować, a kto wiem - tym razem efekt może wreszcie cię zadowolić i utrzymać się dłużej.

Horoskop dzienny - Skorpion

Na co dzień nie jesteś zaangażowany politycznie, ale dyskusja której świadkiem staniesz się przypadkowo wciągnie cię na tyle, że staniesz się w niej pierwszą postacią. Twoje poglądy są spójne i zrozumiałe i trudno z nimi dyskutować - nie wstydź się pokazywać ich na forum publicznym. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Wartości i kręgosłup moralny są twoim największym orężem. Dlatego jesteś ceniony nie tylko w pracy, ale też w gronie rodzinnym i wśród znajomych. Nie zapominaj o tym i zawsze podejmując działanie staraj się kierować swoimi przekonaniami. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Problemy ze skórą są twoją piętą achillesową. Mimo wielu użytych kosmetyków, ciągle pojawiają się nowe zmiany, które wprawiają cię w zakłopotanie. Musisz wreszcie spróbować naturalnych sposobów na okiełznanie tych problemów - okażą się one o wiele skuteczniejsze od drogeryjnych i aptecznych specyfików. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Popadniesz dziś w melancholijny nastrój. Sprzyjać temu będzie nie tylko jesienna aura, ale także spotkanie kogoś z twojej przeszłości. Popołudnie spędzisz na odświeżaniu swoich wspomnień i przeglądaniu pamiątek i albumów ze zdjęciami.

Ascendent nazywany jest także drugim znakiem zodiaku.Ascendent - co to jest i jak go obliczyć? Poznaj swój "drugi znak zodiaku"

Horoskop dzienny - Ryby

Nie da się opisać tego, jak dobry humor będzie ci dziś towarzyszył. A wszystko to za sprawą tego, że w twoim życiu pojawiła się wreszcie osoba, z którą wiążesz poważne plany. Czy uda wam się stworzyć stałą relację? Wszystko jest w twoich rękach!

Więcej o: