Horoskop dzienny - 14 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 14 września. Wygrana jest w zasięgu twojej ręki. Gwiazdy będą dziś sprzyjać odważnym. Czy zdecydujesz się podjąć ryzyko?

Horoskop dzienny - Baran

Na twojej drodze stanie dziś nowa, interesująca osoba. Pod żadnym pozorem nie wchodź z nią w bliską relację - zbyt mało o niej wiesz, by móc bezgranicznie zaufać. Możesz mieć do czynienia z wyjątkowo perfidnym oszustem.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny - Byk

Ostatnio trapią cię problemy z wypadaniem włosów. Czas najwyższy ustalić przyczynę tej sytuacji, zamiast łykać suplementy na ślepo. Wybierz się do dermatologa lub trychologa, który wskaże ci gdzie popełniasz błędy w pielęgnacji, ale również w diecie

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie zmieniaj swojego zachowania tylko po to, by przypodobać się innym. Pamiętaj, że takie zachowanie na dłuższa metę nie uda się, a jedyny efekt jaki osiągniesz to staniesz się w oczach innych hipokrytą. Bycie sobą jest prawdziwym wyzwaniem w dzisiejszym świecie.

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny - Rak

Choć z rana będziesz czuć się wyśmienicie, to wraz z upływem godzin twoja energia będzie stopniowo uchodzić, aż po południu będziesz zmuszony położyć się na krótką drzemkę, która może potrwać nawet do wieczora. Później możesz zmagać się z bezsennością. Chwyć za książkę, a to pozwoli ci się wyciszyć.

Horoskop dzienny - Lew

Pośpiech towarzyszy ci prawie codziennie. Musisz zastanowić się nad przeorganizowaniem swojego planu dnia, gdyż na dłuższa metę nie dasz rady tak funkcjonować. Może wystarczy lepiej podzielić się obowiązkami z partnerem, aby uzyskać choć odrobinę wytchnienia w trakcie dnia. 

Horoskop dzienny - Panna

Nie jesteś pasjonatem sportu, jednak chcesz zmienić wreszcie swoją sylwetkę. Nie da się tego zrobić bez aktywności fizycznej. Pomyśl o zajęciach na basenie - bardzo dobrze kształtują postawę, a poza tym od dawna marzyłeś o tym, by nauczyć się pływać. 

Horoskop dzienny - Waga

Wszyscy twoi bliscy wiedzą, że można na tobie polegać jak na Zawiszy. NIe zniszcz tej opinii zapominając o podjętym zobowiązaniu. Musisz odłożyć inne kwestie i ustalić listę priorytetów. Wiedz, że chodzi o twoją reputację. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Po leniwym poranku w okolicach południa poczujesz wiatr w żaglach. Wszystko zacznie ci wychodzić, a pochwała od pewnej osoby jeszcze bardziej doda ci skrzydeł. Wykorzystaj dobry humor, by odprężyć się późnym popołudniem. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Choć twoje dziecięce marzenia nie ziściły się dotąd to nie rezygnuj z walki o nie. Tylko wytrwałe dążenie do celu, nawet tego najbardziej nierealnego jest sensem, który nadaje życiu smaku i pozwala zachować pogodę ducha nawet w trudne dni. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dziś interesujacy dzień dla Koziorożców będących singlami. Na twojej drodze pojawi się bowiem interesująca osoba, która w ciągu kilku chwil zdoła zawrócić ci w głowie. I choć nie da się tego nie zauważyć, postaraj się nie zdradzać zbyt szybko swoich zamiarów.

Horoskop dzienny - Wodnik

Chyba najwyższy czas zadbać o swoją dietę. Zaczynasz bowiem odczuwać brak witamin, związany z coraz mniejszą ilością sezonowych warzyw i owoców. Postaraj się uzupełnić te braki. Może warto skonsultować się z dietetykiem. 

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny - Ryby

Poszukiwanie żony/męża nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza jeśli narzucasz sobie pewne terminy do zrealizowania w tej kwestii. Postaraj się wyluzować i zmienić myślenie. Miłość sama pojawi się w odpowiednim momencie - nie da się tego przewidzieć. 

Więcej o: