Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcia ze ślubu i zdradził szczegóły. Gościom zabrano telefony

Krzysztof Ibisz opublikował na Instagramie post, w którym podzielił się szczegółami dotyczącymi jego ślubu. Okazuje się, że wraz z żoną zdecydowali się na coraz popularniesze wesele bez telefonów, które zarekwirowano gościom na czas uroczystości. - Tak powinno być na każdej imprezie - komentują fani.
Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

Krzysztof Ibisz kilka tygodni temu zaskoczył swoich fanów, informując na Instagramie o swoim ślubie z Joanną Kudzbalską. Choć o ich związku spekulowano już od początku roku, to żadne z nich aż do momentu ślubu nie potwierdzało publicznie tych doniesień. Tuż po ślubie Krzysztof Ibisz niewiele zdradził na temat samego wydarzenia, jednak teraz postanowił uchylić rąbka tajemnicy.

Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcia ze ślubu i zdradził szczegóły. Fani: Świetny patent z telefonami

Krzysztof Ibisz opublikował na swoim Instagramie obszerny post, w którym podziękował osobom przygotowującym to wyjątkowe wydarzenie, a także zdradził nieco szczegółów odnośnie samego ślubu i wesela. Uwagę internautek oraz internautów zwróciła kwestia depozytu telefonów. Okazuje się, że dziennikarz wraz z żoną postanowili, że zabawa odbędzie się bez telefonów.

- Kochani, jak zapewne wiecie kilka tygodni temu odbył się nasz Ślub. Ten dzień nie byłby tak wyjątkowy gdyby nie osoby, które bardzo zaangażowały się w nasze wydarzenie i którym chcielibyśmy serdecznie podziękować. (...) Dzięki nim wszystko odbyło się zgodnie z planem a my mogliśmy skupić się na rozmowach z gośćmi i zabawie. (...) Jednak czym byłaby nawet najlepsza aranżacja bez Naszych Gości, którzy chcieli towarzyszyć nam w tym wyjątkowym dla nas Dniu. Było wspaniale!!! Bardzo dziękujemy również za uszanowanie naszej prywatności i zabawę bez telefonów - napisał Krzysztof Ibisz.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, a sposób z telefonami bardzo przypadł do gustu internautkom oraz internautom:

Przepięknie i wspaniały ten pomysł z telefonami. Tak powinno być na każdej imprezie
Pomysł z telefonami - extra!
Gratulacje! I ogromne brawa za te telefony! Super!!!
Świetny patent z telefonami
Super pomysł z depozytem telefonów

- czytamy.

Więcej o: