Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcia ze ślubu i zdradził szczegóły. Gościom zabrano telefony

Krzysztof Ibisz opublikował na Instagramie post, w którym podzielił się szczegółami dotyczącymi jego ślubu. Okazuje się, że wraz z żoną zdecydowali się na coraz popularniesze wesele bez telefonów, które zarekwirowano gościom na czas uroczystości. - Tak powinno być na każdej imprezie - komentują fani.
Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

Krzysztof Ibisz kilka tygodni temu zaskoczył swoich fanów, informując na Instagramie o swoim ślubie z Joanną Kudzbalską. Choć o ich związku spekulowano już od początku roku, to żadne z nich aż do momentu ślubu nie potwierdzało publicznie tych doniesień. Tuż po ślubie Krzysztof Ibisz niewiele zdradził na temat samego wydarzenia, jednak teraz postanowił uchylić rąbka tajemnicy.

Doda szczerze o miłości i 'smutnym życiu na świeczniku': Połowa z Was nawet nie uwierzy (zdjęcie ilustracyjne)Doda szczerze o miłości i "smutnym życiu na świeczniku": Połowa z Was nawet nie uwierzy

Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcia ze ślubu i zdradził szczegóły. Fani: Świetny patent z telefonami

Krzysztof Ibisz opublikował na swoim Instagramie obszerny post, w którym podziękował osobom przygotowującym to wyjątkowe wydarzenie, a także zdradził nieco szczegółów odnośnie samego ślubu i wesela. Uwagę internautek oraz internautów zwróciła kwestia depozytu telefonów. Okazuje się, że dziennikarz wraz z żoną postanowili, że zabawa odbędzie się bez telefonów.

- Kochani, jak zapewne wiecie kilka tygodni temu odbył się nasz Ślub. Ten dzień nie byłby tak wyjątkowy gdyby nie osoby, które bardzo zaangażowały się w nasze wydarzenie i którym chcielibyśmy serdecznie podziękować. (...) Dzięki nim wszystko odbyło się zgodnie z planem a my mogliśmy skupić się na rozmowach z gośćmi i zabawie. (...) Jednak czym byłaby nawet najlepsza aranżacja bez Naszych Gości, którzy chcieli towarzyszyć nam w tym wyjątkowym dla nas Dniu. Było wspaniale!!! Bardzo dziękujemy również za uszanowanie naszej prywatności i zabawę bez telefonów - napisał Krzysztof Ibisz.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana przez Kubę Wojewódzkiego: 'Jest zrozpaczona' (zdjęcie ilustracyjne)Małgorzata Rozenek skrytykowana przez Kubę Wojewódzkiego: "Jest zrozpaczona"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, a sposób z telefonami bardzo przypadł do gustu internautkom oraz internautom:

Przepięknie i wspaniały ten pomysł z telefonami. Tak powinno być na każdej imprezie
Pomysł z telefonami - extra!
Gratulacje! I ogromne brawa za te telefony! Super!!!
Świetny patent z telefonami
Super pomysł z depozytem telefonów

- czytamy.

Więcej o: