Te znaki zodiaku to królowe flirtu. Nikt im się nie oprze

Układ gwiazd w chwili naszych narodzin, zdaniem astrologów ma naprawdę ogromny wpływ na nasze życie i dokonywane przez nas wybory. To właśnie na jego podstawie można określić też charakterystyczne cechy naszej osobowości. Sprawdź, które znaki zodiaku zdaniem ekspertów są prawdziwymi mistrzami uwodzenia.

Dla jednych to nieco krępujący krok ku poważnemu związkowi, dla drugich - świetna zabawa, która przychodzi im z łatwością. Sprawdź, które znaki zodiaku to niekwestionowani mistrzowie flirtu.

Zobacz wideo

Bliźnięta

Bliźnięta to prawdziwe dusze towarzystwa, które z każdą osobą potrafią odnaleźć wspólny język. Poznawanie nowych ludzi jest dla nich interesującym wyzwaniem, co czyni je prawdziwymi mistrzami flirtu. Doskonale odnajdą się też w każdej sytuacji i zrobią wszystko byle tylko zaimponować nowo poznanej osobie. Niestety, równie szybko się nudzą i kiedy tylko zorientują się, że udało im się odnieść zamierzony cel, zmieniają obiekt westchnień w poszukiwaniu kolejnych interesujących wyzwań.

Co można kupić w lumpeksach?Od lat kupuję w lumpeksach. "W swojej kolekcji mam ubrania, które kosztują kilka tysięcy złotych"

Lew

Zodiakalne Lwy mogą pochwalić się naturalną charyzmą i wyjątkowym urokiem osobistym, co jak magnes przyciąga do nich towarzystwo. Co więcej, nade wszystko pragną być stawiane w centrum uwagi i są wręcz złaknione komplementów, a przy tym uwielbiają dobrą zabawę. I właśnie tak traktują flirt, który jest też dla nich kolejną konkurencją, w której lubią odnosić sukcesy.

Waga

Zodiakalnym Wagom patronuje Wenus, czyli planeta miłości. Cechują się więc niezwykle romantyczną osobowością, a flirt płynie w ich krwi. Nie boją się przy tym okazywać uczuć i chętnie poddają się namiętności, stąd uchodzą za wyjątkowo atrakcyjne. Są przy tym mistrzyniami słownych potyczek i naprawdę trudno oprzeć się ich urokowi.

Wesele bezdomnej paryWydał 80 tys. na wesele dla bezdomnych. Przyjęcie zakończyło się awanturą

Więcej o: