Horoskop dzienny - 15 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 15 września. Połowa tygodnia to dobry moment, by zaangażować się w nowe przedsięwzięcia. Jakie propozycje pojawią się na twojej drodze? Czy gwiazdy będą ci sprzyjać w realizacji nowych celów?

Horoskop dzienny - Baran

Na twoją niekorzyść zadziała dziś twoja prawdomówność. Nie będziesz w stanie zataić tego, co szykujesz dla swojego partnera, dlatego skrzętnie ukrywana niespodzianka niestety nie dojdzie do skutku. To nie jest ważne. Liczy się to jak wiele zrobiłeś, aby zorganizować wam wspólny wypad. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Spodziewaj się dziś natłoku pracy i konieczności podejmowania aktywnych działań zawodowych. Nie bedziesz czuć jednak zmęczenia, tylko mnóstwo satysfakcji z dobrze wykonanej roboty. Wieczorem będziesz mieć okazję by się zregenerować - weź długą kąpiel z pianką. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie narzekaj na to co masz, gdyż mogło być znacznie gorzej. Staraj się cieszyć z małych rzeczy i przestać gonić za tym co nieosiągalne. Jak tylko zmienisz perspektywę, natychmiast dostrzeżesz to, jak wiele masz w porównaniu z innymi. 

Talizman na szczęście - który wybrać?Talizman na szczęście - który wybrać? Wyjaśniamy znaczenie popularnych symboli

Horoskop dzienny - Rak

Nie trwaj w bezsensownym gniewie tylko po to, by udowodnić, że twoje racje są niepodważalne. Nie lubisz trwać w sytuacji zawieszenia, jednak nie chcesz podejmować żadnych akcji w celu przerwania impasu, a to błąd. To, że ustąpisz wcale nie uczyni plamy na twoim honorze. 

Horoskop dzienny - Lew

Konieczność zmusza czasem ludzi do podejmowania ekstremalnych decyzji. Pamiętaj jednak, że pochopne działanie nie jest w tym przypadku wskazane. Lepiej zawsze przeanalizować wszystkie opcje i dopiero wtedy podejmować konkretne decyzje.

Horoskop dzienny - Panna

Przez myśl nie przeszłoby ci, że komuś uda się namówić cię na wzięcie udziału w przedsięwzięciu szkolnym. A jednak. Dasz się wkręcić w pracę społeczną, która przyniesie ci dodatkowo mnóstwo satysfakcji. Może czas pomyśleć o stałym wolontariacie. 

Horoskop dzienny - Waga

Kiedy myślisz o swoim ciele, natychmiast wymieniasz całą listę mankamentów. Nigdy nie zauważasz dobrych stron. To bardzo prosta droga do kompleksów, z których trudno się wyleczyć. Jeśli coś ci nie odpowiada to spróbuj to zmienić, zamiast użalać się nad sobą. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Twoja rodzina zawsze miała na ciebie spory wpływ, jednak ostatnio próbują zbyt mocno wywrzeć presję na twoje postępowanie. Postaraj się wyraźnie zaznaczyć granice i wyjaśnić, że pewne rzeczy nie powinny stać się tematem debat rodzinnych, gdyż są zbyt intymne i osobiste. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Dziś śmiało zdaj się na swoją intuicję. Staniesz bowiem w obliczu sytuacji, która dotąd cię nie spotkała, a co za tym idzie, twoje działanie będzie musiało być instynktowne. Zrób to co podpowiada ci serce, a na pewno na tym nie stracisz.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Kocha czy nie kocha? Koziorożce, które od niedawna są w związkach będą odczuwać wzmożony niepokój jeśli chodzi o uczucia ich partnerów. Układ gwiazd bowiem sprawi, że wasze relacje ulegną nieco ochłodzeniu. Postaraj się jak najszybciej usunąć przyczynę takiego stanu. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Możliwość rozwoju zawodowego jest dla ciebie niezwykle istotna. Ostatnio coraz mocniej odczuwasz to, że na obecnym stanowisku możliwości się wyczerpały. Nie bój się podejmować ryzykownych decyzji o zmianie miejsca pracy. Mogą one tylko pozytywnie wpłynąć na rozwój twojej ścieżki kariery.

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny - Ryby

Czasem ogarnia cię strach o to, co będzie w przyszłości. To trudne poradzić sobie z problemem w pojedynkę. Spróbuj porozmawiać o tym co cię trapi z bliskim przyjacielem lub partnerem, a od razu poczujesz ulgę i zrozumiesz, że nie tylko ty borykasz się z takimi przemyśleniami. 

Więcej o: