Waży 440 kg i szuka żony. Jego wymagania względem kandydatek mogą zaskoczyć

Arbab Khizer Hayat waży 440 kg, co czyni go jednym z najcięższych mężczyzn na świecie. 28-latek marzy o założeniu rodziny, jednak jego specyficzne wymagania wobec kandydatek znacząco utrudniają sprawę. Czego " Pakistański Hulk" oczekuje od przyszłej wybranki?

Arbab Khizer Hayat pochodzi z Pakistanu. Mężczyzna waży obecnie 440 kg, jednak jak sam przyznaje, jego celem jest osiągnięcie 500 kg. 28-latek z powodzeniem rozwija bowiem karierę "siłacza" i marzy o uzyskaniu tytułu najsilniejszego mężczyzny na świecie. Udało mu się już dokonać naprawdę imponujących czynów, m.in. podnieść samochód osobowy, czy zatrzymać ciężarówkę. Największym marzeniem Hayata jest jednak założenie rodziny.

Zobacz wideo

Waży 440 kg i nie może znaleźć żony

Poszukiwania idealnej kandydatki nie należą jednak do najłatwiejszych i to nie ze względu na brak chętnych. Jak przyznał mężczyzna, odrzucił już 200 kobiet. Jego wymarzona kandydatka musi bowiem spełniać konkretne wymagania, którym do tej pory nie udało się sprostać żadnej spotkanej przez niego kobiecie. Przede wszystkim powinna mieć co najmniej 193 cm i ważyć nie mniej niż 100 kg. Hayat ze względu na swoją wagę i imponujący wzrost - mierzy prawie dwa metry - boi się, że kobietę drobniejszych rozmiarów, mógłby po prostu skrzywdzić swoim ciężarem.

Co więcej, ze względu na pasję mężczyzny, która wiążę się ze specyficzną dietą, powinna ona także dobrze gotować. Mężczyzna zjada bowiem dziennie około 10 tysięcy kalorii, a samo jego śniadanie składa się z aż 36 jaj.

I chociaż Hayat zdaje sobie sprawę ze swoich specyficznych wymagań, którym nie łatwo podołać, nie traci nadziei, że już wkrótce odnajdzie idealną wybrankę.

Więcej o: