Patricia Kazadi już tak nie wygląda. Aktorka zmieniła fryzurę

Patricia Kazadi nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem. Znana aktorka i piosenkarka często zaskakiwała fanów odważnymi fryzurami. Jak wygląda tym razem?

Patricia Kazadi jest telewizyjną prezenterką, aktorką, wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Jest znana między innymi z roli prowadzącej programy „You Can Dnce" i „X Factor". W 2013 roku wydała debiutancką płytę „Trip". Kazadi od lat aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 253 tys. osób. 

Patricia Kazadi zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda?

Patrycja Kazadi kilka miesięcy temu przeszła metamorfozę, która zachwyciła jej fanów. Wówczas aktorka pofarbowała włosy na blond. - W tym blondzie też sztooos! - skomentowała wówczas jedna z fanek.

 
Zobacz wideo Patricia Kazadi w "Przerwie na kawę":

Okazuje się, że po blond włosach dawno nie ma już śladu. Kazadi wróciła do ciemnych kosmyków. Niedawno zdecydowała się także na ciekawą stylizację. Efektami pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. 

Fanka: Pięknie ci w tych włosach

Kazadi, podobnie jak wiele innych gwiazd, pojawiła się na trybunach Stadionu Narodowego w czasie meczu Polska-Anglia. Okazuje się, że aktorka zdecydowała się na nową fryzurę. Co ciekawe, wcześniej zapytała o opinię swoich fanów. Na Instastories pokazała się najpierw w afro. Zapytała obserwatorów o to, czy wolą prostego boba, czy długi kucyk. Ostatecznie Kazadi postawiła na pierwszą opcję, a efektami stylizacji pochwaliła się na Instagramie. - Pięknie ci w tych włosach - napisała pod zdjęciem jedna z fanek aktorki. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: