Loteria szczepionkowa. Wyniki losowania 08.09.2021. Te osoby wygrały 50 tysięcy złotych

Loteria szczepionkowa - wyniki losowań. Tygodniowe losowania budzą w nas niemałe emocje. W tę środę poznaliśmy kolejnych szczęśliwców, do których trafiły niemałe sumy pieniędzy. Kim są szczęśliwcy? Lista wyników.

Wielka loteria szczepionkowa wciąż trwa. Wszystkie osoby w pełni zaszczepione nadal mogą zgłosić swój udział w wielkich losowaniach. Za nami już kilka puli, ale szanse na wygraną są wciąż w naszych rękach. Co zrobić, aby zostać jednym ze szczęśliwców? W wynikach losowania, które miało miejsce dwa dni temu, można było wygrać 50 tysięcy złotych lub hulajnogę elektryczną Segawy.

Zobacz wideo Czy Narodowy Program Szczepień jest sukcesem?

Loteria szczepionkowa rejestracja online. Jakie są warunki uczestnictwa?

Tak, jak wcześniej wspomnieliśmy, aby móc wziąć udział w loterii należy być w pełni zaszczepionym, czyli przyjąć jedną dawkę szczepionki Johnson&Johnson lub dwie dawki szczepionki od innych producentów. Warto jednak zaznaczyć, że zarejestrować się mogą jedynie osoby pełnoletnie. Po spełnieniu obu tych warunków musimy zaznaczyć swoją chęć przystąpienia do losowań. Możemy to zrobić na dwa sposoby:

  • poprzez rejestracje za pomocą IPK, czyli Internetowego Konta Pacjenta
  • pod numerem telefonu infolinii Narodowego Programu Szczepień 989

EmeryturaZasiłek przedemerytalny 2021. Dla kogo? Uważaj na termin składania wniosku

Loteria szczepionkowa. Wyniki losowań 08.09.2021

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie sprawdzili wyników losowania tygodniowego, które odbyło się w środę, przypominamy, że pięciu szczęśliwcom udało się wygrać 50 tysięcy złotych. Wśród nich wymieniono:

  • 501-1**-*** - PAWEŁ F.
  • 608-6**-*** - ADAM G.
  • 503-5**-*** - KONRAD W.
  • 535-3**-*** - AGNIESZKA C.
  • 792-5**-*** - ADAM N.

Reszta zwycięzców może cieszyć się hulajnogą elektryczną Segway. Pełną listę losowania wciąż można zobaczyć na tej stronie: wyniki losowań 08.09.2021. Pamiętajcie jednak o najważniejszym losowaniu, które zaplanowano na 6 października 2021. To właśnie wtedy do zgarnięcia będzie nagroda finałowa w postaci miliona złotych oraz samochód Toyota C-HR.

Więcej o: