Najmodniejsze buty na jesień dla kobiet po 50-tce. Te modele promują największe domy mody

Wraz z jesienią zbliżają się wielkie porządki w naszych garderobach. Jakie buty będziemy nosić w tym sezonie? Czeka nas wiele zaskoczeń!

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a skoro już o krokach mowa, nie sposób ominąć tematu najmodniejszych botków na ten sezon. Okres przejściowy to idealny moment na zadbanie o swoją garderobę. W jakich butach wskoczymy w kolorowe liście? Projektanci przygotowali dla nas sporo powrotów i jeszcze więcej niespodzianek. Dziś porozmawiamy o najmodniejszym obuwi jesiennym, które świetnie sprawdzą się wszystkim paniom po 50-tce. Zaczynamy!

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka oburzona "modą na brzydotę"? Mówi wprost o Kaczorowskiej

Buty na jesień dla kobiet po 50-tce. Kowbojki wciąż na topie

Kowbojki już od dobrego roku zdobywają serca wszystkich miłośniczek mody. I choć początkowo podchodziłyśmy do nich z pewnym onieśmieleniem, dziś nie chcemy ich ściągać z nóg. W sieciówkach pojawiło się mnóstwo wariacji na ich temat. Od zamszowego materiału, przez skórę aż po delikatny ażur. Możemy wybierać także pomiędzy modelami najróżniejszej wysokości i na najróżniejszych obcasach. Doskonale komponują się w towarzystwie delikatnej sukienki midi lub spodni z prostą nogawką.

 

Buty na jesień dla kobiet po 50-tce. Botki na wysokiej podeszwie

Oczywiście mówiąc o jesiennych butach, nie mogłyśmy zapomnieć o klasycznych botkach. W tym roku jednak popatrzymy na nie z nieco innej perspektywy. Ich podeszwy będą mocne, grube, trepowane, a im więcej wprowadzimy w nich ekstrawagancji, tym lepiej. Oczywiście dla wielu z nas wprowadzenie tego typu obuwia w ramy swojej garderoby wydaje się być dużym ryzykiem, ale uwierzcie nam – wystarczy ubrać je tylko raz, żeby przekonać się, jak wielką robotę robią w stylizacji.

 

Buty na jesień dla kobiet po 50-tce. Wysokie kozaki

Choć kozaki zwykle kojarzą się z zimą, w tym roku będzie inaczej. Okażą się doskonałym i stylowym towarzystwem podczas jesiennych spacerów. Oczywiście lepiej będzie zdecydować się przy tym na modele bez dodatkowego ocieplenia, ale jeśli chodzi o długość, nie musicie specjalnie gdybać. Na pokazach największych domów mody prezentowano kozaki sięgające nawet połowy uda – jak widać, kontrowersja powoli przesuwa swoje granice. I bardzo dobrze! Bo granice, podobnie jak horyzonty, należy poszerzać – przynajmniej w kwestii mody.

 
Więcej o: