Kasia Zielińska w jeansowym total looku. Jej koszula robi furorę na Instagramie. Fani: "Cała jesteś blue!"

Katarzyna Zielińska nie boi się najświeższych trendów. Powrót do lat 2000. trwa, choć niektórzy z nas wciąż podchodzą do tego sceptycznie. Look aktorki jednak zrobił furorę na Instagramie. Gdzie kupić tę fenomenalną koszulę? Sprawdziłyśmy to.

Katarzyna Zielińska już od lat słynie z nienagannego stylu, a medialny szum wokół jej stylu nie cichnie. I my także nie mogliśmy odpuścić sobie pokazania wam, że moda ma wiele twarzy. Jeansowy total look aktorki prezentuje się po prostu fenomenalnie. Naszą uwagę przykuł jeden mały szczegół, dzięki któremu całość prezentuje się niesamowicie wyjątkowo. Jak go znaleźć?

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska o Julii Wieniawie: "To jest już inne pokolenie"

Katarzyna Zielińska w jeansowym total looku. Z jakich elementów stworzyła go aktorka?

Gdyby ktoś zapytał nas, z czym kojarzy nam się Kasia, naszą pierwszą odpowiedzią byłoby – poczucie humoru. Drugą zaś rewelacyjne wyczucie stylu. Prawdziwą sztuką jest umiejętne łączenie elegancji z wygodą i wygody z elegancją, ale niektórzy mają to po prostu w sobie. I do takich osób z pewnością zaliczymy aktorkę. Tym razem zaskoczyła nas jednak nietuzinkową stylizacją. Połączenie jeansu w różnych odcieniach stało się w tym roku dla projektantów chlebem powszednim. Ten powrót do klasyki lat 2000 był dla nas niemałą zagwozdką. Bo jak skomponować klasykę z elementów, które do tej pory kojarzyłyśmy jedynie z kiczem? Okazało się, że dla chcącego nic trudnego.

Dzień w kolorze #blue!  - czytamy w opisie pod zdjęciem
 

Kasia Zielińska w wydaniu a’la 2000. Gdzie kupić tę koszulę?

Stylizacja Kasi składa się z przepięknej koszuli w kolorze klasycznego jeansu, z ozdobną falbanką ciągnącą się od ramienia do ramienia. Zadbano także o detale w formie kontrastowych guzików na całości. Model pochodzi ze znanego sklepu internetowego, Bonprix. Do tego dopasowała klasyczne rurki z obniżonym stanem w kolorze jasnego jeansu. Swoją drogą to niezwykle ciekawe, że powroty do mody z przeszłości są coraz bliżej naszej historii.

Bluzka BonprixBluzka Bonprix prt sc bonprix.com

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów: 

Cała Jesteś Blue!
To zdecydowanie Pani kolor
Kasiu jak Ci do twarzy w tym błękicie 
Więcej o: