Catherine Zeta-Jones w naturalnym wydaniu. Fanki: "wyglądam podobnie"

Catherine Zeta Jones podzieliła się na Instagramie zdjęciem w naturalnym wydaniu, na którym możemy zobaczyć jej prawdziwą fryzurę. Jak się okazało, aktorka może pochwalić się burzą bujnych, a przy tym trudnych do ujarzmienia loków. - Dzikość i wolność! - komplementowały fanki i fani.

Catherine Zeta Jones zyskała sławę, dzięki występowi u boku Antonio Banderasa w kultowym już filmie "Maska Zorro". Przez lata kariery, aktorka zdążyła nas przyzwyczaić do zawsze perfekcyjnych stylizacji z czerwonego dywanu, co zapewniło jej zresztą miano jednej z najpiękniejszych i najbardziej stylowych aktorek Hollywood. Zeta-Jones jest jednak jedną z gwiazd, które nie boją się pokazać w naturalnym wydaniu. I tak stało się i tym razem.

Zobacz wideo

Catherine Zeta-Jones pokazała swoje naturalne włosy

Zeta-Jones podzieliła się w sieci zdjęciem, do którego zapozowała bez grama makijażu na twarzy i w naturalnej, nieułożonej fryzurze. Jak się okazało, na co dzień gwiazda może pochwalić się burzą trudnych do ujarzmienia loków, którym daleko jest do perfekcyjnych fryzur, jakie zwykła prezentować na czerwonym dywanie. 

- A więc jak mają się dzisiaj twoje włosy? #czyblondynkinaprawdęlepiejsiębawią - zapytała żartobliwie pod zdjęciem, pod którym błyskawicznie zaroiło się od pozytywnych komentarzy fanów i fanek, zachwyconych jej naturalną fryzurą.

Dzikość i wolność
Wow, niesamowicie. Nie rozpoznałabym cię! Ale dziko!
Wyglądam podobnie prawie każdego dnia...
Powinnaś je tak częściej nosić

- komplementowali internauci i internautki, żartując przy tym z rozmierzwionej czupryny aktorki.

 
Więcej o: