Catherine Zeta-Jones w naturalnym wydaniu. Fanki: "wyglądam podobnie"

Catherine Zeta Jones podzieliła się na Instagramie zdjęciem w naturalnym wydaniu, na którym możemy zobaczyć jej prawdziwą fryzurę. Jak się okazało, aktorka może pochwalić się burzą bujnych, a przy tym trudnych do ujarzmienia loków. - Dzikość i wolność! - komplementowały fanki i fani.

Catherine Zeta Jones zyskała sławę, dzięki występowi u boku Antonio Banderasa w kultowym już filmie "Maska Zorro". Przez lata kariery, aktorka zdążyła nas przyzwyczaić do zawsze perfekcyjnych stylizacji z czerwonego dywanu, co zapewniło jej zresztą miano jednej z najpiękniejszych i najbardziej stylowych aktorek Hollywood. Zeta-Jones jest jednak jedną z gwiazd, które nie boją się pokazać w naturalnym wydaniu. I tak stało się i tym razem.

Zobacz wideo

Catherine Zeta-Jones pokazała swoje naturalne włosy

Zeta-Jones podzieliła się w sieci zdjęciem, do którego zapozowała bez grama makijażu na twarzy i w naturalnej, nieułożonej fryzurze. Jak się okazało, na co dzień gwiazda może pochwalić się burzą trudnych do ujarzmienia loków, którym daleko jest do perfekcyjnych fryzur, jakie zwykła prezentować na czerwonym dywanie. 

Modne krótkie fryzury dla pań po 60-tce. Te hitowe cięcia wizualnie odmładzają nawet o 10 lat (zdjęcie ilustracyjne)Modne krótkie fryzury dla pań po 60-tce. Te hitowe cięcia wizualnie odmładzają

- A więc jak mają się dzisiaj twoje włosy? #czyblondynkinaprawdęlepiejsiębawią - zapytała żartobliwie pod zdjęciem, pod którym błyskawicznie zaroiło się od pozytywnych komentarzy fanów i fanek, zachwyconych jej naturalną fryzurą.

Dzikość i wolność
Wow, niesamowicie. Nie rozpoznałabym cię! Ale dziko!
Wyglądam podobnie prawie każdego dnia...
Powinnaś je tak częściej nosić

- komplementowali internauci i internautki, żartując przy tym z rozmierzwionej czupryny aktorki.

 

900 plus na dziecko. Rodzice nie są przekonani. 'Lepiej podnieść pensję minimalną'Minimalne wynagrodzenie. Zarobimy więcej? Podwyżka nie będzie miała znaczenia

Więcej o: