Ola Żebrowska w bieliźnie zadała fankom pytanie. Ich reakcja? "Rany boskie..."

Aleksandra Żebrowska nie przestaje zaskakiwać pokazując na Instagramie swoje ogromne poczucie humoru oraz dystans do życia. Teraz podzieliła się zdjęciem zadając fankom pewne pytanie. - Kocham ten dystans. Pięknie bawisz się życiem - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Aleksandra Żebrowska jest jedną z tych osób w polskim show-biznesie, która aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Obecnie jej profil obserwuje ją ponad 181 tys. osób, z którymi chętnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Żona Michała Żebrowskiego porusza na swoi profilu wiele tematów, które są bliskie kobietom, m.in. tych związanych z macierzyństwem czy samoakceptacją, a także pokazuje swoje codzienne życie bez przekoloryzowanych obrazków, które często widoczne są w social mediach. Ola Żebrowska swoją naturalnością, ogromnym poczuciem humoru i dystansem do świata nieustannie zyskuje sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, co doskonale widać po stale rosnącej liczbie nowych obserwujących.

Aleksandra Żebrowska w bieliźnie zadała fankom pytanie. Jaka była ich reakcja?

Ola Żebrowska podzieliła się ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęciem, na którym zapozowała w staniku, jedząc kanapkę. Przy okazji postanowiła zadać swoim obserwatorkom oraz obserwatorom pewne pytanie związane z macierzyństwem.

Pod koniec dnia najwięcej okruchów jest: A. pod stołem B. w staniku C. remis #dobranoc #C

- napisała.

 

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy od internautek oraz internautów, którzy po raz kolejny docenili poczucie humoru Oli Żebrowskiej:

ABC wszystko się zgadza - kocham Cię Kobitooo
I bez retuszu tak trzymać
Boska
Hehehehe, jest Pani genialna! Uwielbiam
Rany boskie co za pytanie, jasne że odpowiedź B 
Kocham ten dystans. Pięknie bawisz się życiem

- czytamy.

Więcej o: