Joanna Koroniewska skrytykowana za swój strój. "Jak można obcej osobie pisać, że się nie szanuje?"

Joanna Koroniewska w odpowiedzi na udostępnioną przez siebie relację otrzymała wiadomość, w której została skrytykowana za swój strój. Postanowiła odnieść się do tego publikując post. - Brak mi emotek, by wyrazić, co myślę o cnotach niewieścich, których Tobie cudna kobieto tak pięknie brak - komentują internautki.
Zobacz wideo Joanna Koroniewska pokazała piękny ogród Katarzyny Dowbor

Joanna Koroniewska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie śledzi ją już ponad 606 tysięcy osób. Na swoim profilu chętnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz nagraniami ze swojego życia, a dystans do świata i ogromne poczucie humoru aktorki sprawia, że grono jej fanek i fanów nieustannie rośnie. Jak się okazuje, nie wszystkim styl bycia Joanny Koroniewskiej się podoba, przez co aktorka spotyka się ze zgryźliwymi komentarzami hejterów. Potrafi jednak w mistrzowski sposób na nie odpowiedzieć.

Joanna Koroniewska skrytykowana za swój strój. "Z tym szacunkiem to bywa różnie i strój nic do tego nie ma"

Ostatnio Joanna Koroniewska została skrytykowana za strój, w którym pokazała się na instagramowej relacji. Tym razem również postanowiła nie zostawiać tego bez komentarza. - Pomyśleć, że kiedy 25 lat temu szłam do szkoły teatralnej, myślałam, że będę grać Szekspira i Czechowa. A teraz sama nie wiem co bardziej przeraża: mój sceniczny strój czy może fakt, że na studia zdawałam niemal ćwierć wieku temu?! A ja wciąż czuję jakbym dopiero zaczynała dorosłe życie! I pamiętajcie, ZAWSZE jest wyjście ewakuacyjne. Tutaj NIE TRZEBA BYĆ za wszelką cenę. Właśnie dostałam wiadomość po opublikowaniu mojego stories z teatru, że w tym ubraniu się nie szanuję. ALE JA W NIM GRAM. Niniejszym więc zaprzeczam - szanuję się jak cholera. I do tego z każdej strony - napisała w opublikowanym poście.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od wspierających aktorkę fanów:

Mnie ten hejt to już nawet nie przeraża... Mnie to śmieszy... Jak można osobie, której się nie zna pisać, że się nie szanuje??? A co, mieszka pod jednym dachem, wspólnie wychodzi itd., że wie? To dopiero trzeba mieć "bogate życie", żeby "ustawiać kogoś" i go umoralniać...
A mnie ciekawi, w jakim stroju człowiek się szanuje
Uwielbiam za dystans
Z tym szacunkiem to bywa różnie i strój nic do tego nie ma. Ten służbowy jest całkiem spoko i jeśli tylko spełnia wymogi BHP to biegusiem na scenę, bo robota sama się nie zrobi. Pesel też trzeba olać podobnie jak komentarze tych z bólem ****
Uwielbiałam Cię Gosiu i Twojego męża za Wasz dystans do siebie i za poczucie humoru
Brak mi emotek, by wyrazić, co myślę o cnotach niewieścich, których Tobie cudna kobieto tak pięknie brak
Więcej o: