Znaki zodiaku, które nigdy nie powinny się wiązać. To przepis na katastrofę

Astrologia wyróżnia 12 znaków zodiaku, z których każdy odznacza się indywidualnymi cechami charakteru. I choć część z nich wiele ze sobą łączy, inne są swoimi zupełnymi przeciwieństwami. Sprawdź, które znaki zupełnie do siebie nie pasują.

Oto pary znaków zodiaku, które zdaniem astrologów nie mają szans na stworzenie trwałego i szczęśliwego związku.

Zobacz wideo

Baran i Rak

Baranom patronuje żywioł ognia, są więc przebojowe, odważne i bardzo pewne siebie. Raki natomiast charakteryzują się ogromną i wrażliwością. I choć mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają, w tym wypadku ta reguła nie wydaje się potwierdzać. Spokojny Rak stłamszony przez dominującego Byka, marzy o jak najszybszym zakończeniu związku i odzyskaniu wolności.

Ryby i Byk

Ryby, podobnie jak Raki, cechują się sporą wrażliwością, a od związku oczekują przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa. Z kolei pewne siebie Byki uwielbiają rywalizację, a nade wszystko stawiają karierę. Ich wizje wspólnego życia zupełnie się od siebie różnią, a dojście do kompromisu udaje się tylko nielicznym.

Bliźnięta i Koziorożec

Bliźnięta słyną ze swojego porywczego charakteru. Nie lubią rutyny i wciąż są żądne przygód, z kolei stateczny Koziorożec nade wszystko ceni sobie organizację i spokojne, rodzinne życie. Te różnice w ostatecznym rozrachunku okazują się być nie do pogodzenia, a związek może uratować tylko prawdziwa miłość.

Do szamponu dodałam sodę oczyszczoną. Efekt? Zaskakujący Do szamponu dodałam jeden produkt z szafki kuchennej. Efekt? Zaskakujący!

Lew i Skorpion

Zarówno Lwy, jak i Skorpiony są niezwykle uparte i temperamentne. Razem tworzą więc mieszankę wybuchową, a ich związek upływa na ciągłych kłótniach o to, kto ma rację. Co więcej, żadne z nich nie przyzna się do błędu i to właśnie ta nieustępliwość prowadzi do końca ich relacji.  

Panna i Strzelec

Spokojna i zorganizowana Panna marzy o założeniu rodziny, z kolei impulsywnemu Strzelcowi nie w głowie stabilizacja i jakiekolwiek zobowiązania. Oboje nie są w stanie zrozumieć swoich wzajemnych oczekiwań, a wizje ich przyszłości zupełnie się od siebie różnią. Zdaniem astrologów ten związek nie ma prawa przetrwać.

Waga i Wodnik

Wydaje się, że Wagę i Wodnika wiele łączy - owartość, umiejętność nawiązywania kontaktów i artystyczna dusza. Zarówno Wodnik, jak i Waga cenią sobie niezależność i własne towarzystwo, dlatego w związku dają sobie dużo przestrzeni. Jak się jednak okazuje... aż za dużo, a ich lekkie podejście do życia działa na szkodę ich związku.

Stewardessy, zdjęcie ilustracyjne Była stewardessą. Opowiedziała o szokujących praktykach linii: "kazali mi schudnąć"

Więcej o: