Marianna Schreiber na sesji zdjęciowej. Pyta fanów: Taki strój żonie ministra wypada?

Marianna Schreiber, znana z pierwszego odcinka 10. edycji Top Model, pokazała kulisy sesji zdjęciowej. - Niektórzy mówią, że robię same zdjęcia nago, albo na balkonie, albo w dziwnych ciuchach. Dzisiaj chce wam pokazać, że wreszcie wyglądam jak żona ministra - powiedziała.

Jedną z osób, która pojawiły się na castingu do dziesiątej edycji Top Model, była Marianna Schreiber. Okazało się, że to żona Łukasza Schreibera - wysoko postawionego polityka Prawa i Sprawiedliwości, o którym głośno zrobiło się pod koniec 2018 roku. Schreiber, jak informowały media, odziedziczył wysokie stanowisko po swoim ojcu. Mateusz Morawiecki powołał go wówczas na sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Co ciekawe, Schreiber zastąpił na tym stanowisku swojego ojca, Grzegorza Schreibera, który został marszałkiem województwa łódzkiego.

Zobacz wideo Marianna Schreiber tłumaczy się z udziału w "Top Model":

Marianna Schreiber od momentu emisji pierwszego odcinka programu wzbudza ogromne zainteresowanie. Kobieta aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już blisko 16 tysięcy osób. Niedawno żona polityka pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej. Schreiber zaprezentowała się w bardzo eleganckiej stylizacji. - Niektórzy mówią, że robię same zdjęcia nago, albo na balkonie, albo w dziwnych ciuchach. Dzisiaj chce wam pokazać, że wreszcie wyglądam jak żona ministra - powiedziała.

"Taki strój Żonie Ministra wypada?"

Schreiber zaprezentowała się w dwóch stylizacjach - czerwonym komplecie oraz czarnej sukience z dekoltem. Pod postem pojawił się także ciekawy opis. - Taki strój Żonie Ministra wypada? Bez żartów - każdy strój wypada, gdy czujesz się w nim komfortowo, niezależnie od tego, jaki nosisz rozmiar. Nie ma znaczenia to, czyją żoną jesteś - napisała pod postem na Instagramie. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: