Ola Nowak ambasadorką plebiscytu The Best of New Beauty!

Przed nami plebiscyt The Best of New Beauty. Ambasadorką wydarzenia została jedna z czołowych polskich influencerek Ola Nowak.

Ambasadorką plebiscytu The Best of New Beauty została Ola Nowak, jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na Instagramie obserwuje ją 1,6 miliona fanów i warto dodać, że liczba ta stale rośnie. Swoją przygodę zaczynała od kanału na youtube, później przyszedł czas na Instagrama i TikToka. Codziennie zaraża tysiące kobiet pozytywną energią i motywuje do działania. Jest inspiracją w kwestiach mody i urody. W social mediach regularnie poleca ulubione produkty, dzięki czemu jest na bieżąco z urodowo-modowymi nowinkami. Dzięki swojej pracy została uznana za jedną z dziesięciu najbardziej wpływowych kobiet w polskim internecie. 

Zobacz wideo

Ola Nowak od lat inspiruje w sieci 

Kariera Oli Nowak nabrała tempa, kiedy zaczęła występować w filmikach grupy Abstra. Później była 1/2 kanału BEKSY, ale ostatecznie jej drogi z Nadią Długosz się rozeszły. To jednak jej nie zatrzymało. Od dłuższego czasu Ola publikuje filmiki na TikToku, a także regularnie wrzuca posty na swój Instagram. Jej kariera dopiero nabiera tempa, bo liczba fanów stale rośnie. Dla wielu młodych osób może być nie tylko inspiracją w kwestii mody czy urody, ale również w realizowaniu swoich marzeń. 

 
Więcej o: