Niewiele osób ma tę linię na nadgarstku. Jej posiadacze to prawdziwi szczęśliwcy

Niektórzy wierzą, że z linii na dłoniach jesteśmy w stanie wyczytać swoją przyszłość. Jak się okazuje, linie na nadgarstkach też skrywają pewne tajemnice, a duże znaczenie ma nie tylko ich wygląd, ale i liczba. Przekonaj się, co się za nimi kryje.

Linie na nadgarstku, zwane też liniami Rascetta, według starożytnych wierzeń mogą wiele powiedzieć o czekającym nas losie. I choć każda z nich ma osobne znaczenie, równie ważna jest także ich liczba, która mówi o tym, jak długo będziemy żyć.

Jak się okazuje, czterema liniami mogą pochwalić się tylko nieliczni, a ich posiadacze to prawdziwi szczęśliwcy, którzy dożyją sędziwego wieku. Jedna linia ma natomiast oznaczać krótkie życie; dwie to średnia długość życia - około 50 lat, a trzy - około 80.

Pierwsza linia - zdrowie

Pierwsza linia od strony dłoni jest uważana za najważniejszą. I to właśnie ona skrywa w sobie najwięcej informacji na nasz temat. Kiedy jest ciągła i wyraźnie zaznaczona zwiastuje to szczęśliwe i zdrowe życie. Poprzerywana zaś może świadczyć o problemach zdrowotnych, a powyginana ma zwiastować problemy z płodnością i prostatą.

Druga linia - pieniądze

Druga linia odnosi się z kolei do statusu majątkowego - mocno zaznaczona oznacza dobrobyt i powodzenie w kwestiach finansowych, a przerywana - problemy finansowe i trudności w osiąganiu do celu.

Trzecia linia - pozycja w życiu

Trzecia linia odnosi się do kariery, pozycji w społeczeństwie i ogólnych sukcesów w życiu. Wyraźna, prosta i nieprzerwana ma świadczyć o wpływowej pozycji w społeczeństwie i czekającym cię sukcesie na wielu płaszczyznach.

Czwarta

Czwartą linię posiadają nieliczni - jest swego rodzaju wzmocnieniem linii trzeciej, oznaką długiego i  szczęśliwego życia.

Więcej o: