Anna Cieślak chce mieć dzieci z Edwardem Miszczakiem? Aktorka zdobyła się na szczere wyznanie

- Mam 40 lat, nie mam rodziny, nie mam dzieci, którymi muszę się zająć i które muszę wychować. Mam czas i chcę mieć czas na proces budowania kreacji. Scena, film to moje życie - wyznała aktorka.

Anna Cieślak niedawno udzieliła wywiadu portalowi Kobieta.pl. Aktorka została zapytana między innymi o chęć posiadania potomstwa. Cieślak w ubiegłym roku skończyła 40 lat. I jak podkreśla, nie chce z tego powodu czuć presji ze strony społeczeństwa. Obecnie priorytetem są dla niej kwestie zawodowe. - Mam 40 lat, nie mam rodziny, nie mam dzieci, którymi muszę się zająć i które muszę wychować. Mam czas i chcę mieć czas na proces budowania kreacji. Scena, film to moje życie - wyznała aktorka.

Zobacz wideo Anna Cieślak o związku z Edwardem Miszczakiem:

"To niesamowite, co powiedziała mi kiedyś moja mama"

Cieślak zaznaczyła, że największe spełnienie daje jej praca w filmach i w teatrze. W wywiadzie aktorka przytoczyła także pewną rozmowę ze swoją mamą.

Ja nie czuję się niespełnioną kobietą. To niesamowite, co powiedziała mi kiedyś moja mama: Aniu, nie wszyscy muszą mieć dzieci. Czy to jest złe, że mówi ci coś takiego twoja matka, która sama wychowała dwie córki? [...] Kiedy wszyscy cię cisną i mówią: Powinnaś mieć dzieci i założyć rodzinę, już najwyższy czas. Moja mama mówi: A byliście na jej przedstawieniach? Ona za każdym razem rodzi nowe dziecko.

Anna Cieślak - kariera

Anna Cieślak jest aktorką teatralną, filmową, serialową i dubbingową. Ukończyła PWST w Krakowie. Występuje m.in. w Teatrze Polskim oraz Teatrze 6. piętro. Współpracuje także z Teatrem Kwadrat. Obecnie gra m.in. w serialu "Na Wspólnej". Niedawno aktorka została żoną Edwarda Miszczaka. Ich ślub odbył się pod koniec sierpnia w jednym z krakowskich kościołów. Na ceremonii pojawiła się cała plejada gwiazd stacji TVN, w tym Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Socha i Monika Olejnik.

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: