Grażyna Wolszczak zmieniła kolor włosów. "Większości chyba się nie podoba"

Grażyna Wolszczak podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje w nowej fryzurze. Po ciemnych włosach aktorki nie ma już śladu. Jak się okazuje, ta metamorfoza nie wszystkim przypadła do gustu. - To tylko porywy fantazji mojego fryzjera, którym poddaję się bez większych dyskusji - wyjaśnia.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Grażyna Wolszczak to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych oraz teatralnych w Polsce. Sympatię widzów zyskała m.in. rolami w takich serialach, jak "07 zgłoś się", "Matki, żony i kochanki" czy "Na Wspólnej", gdzie wciela się w Barbarę Brzozowską od 2003 roku. Ku uciesze fanek oraz fanów, aktorka aktywnie swoje na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 68 tys. osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 

Grażyna Wolszczak zmieniła kolor włosów. Nie jest zadowolona z efektu? "To tylko porywy fantazji mojego fryzjera"

Ostatnio Grażyna Wolszczak opublikowała zdjęcie z premiery spektaklu "Victoria TRUE WOMAN SHOW" , przy okazji którego postanowiła poruszyć temat swojego nowego koloru włosów. Otóż aktorka zmieniła brąz na jasny blond! Podobno metamorfoza aktorki jednak nie wszystkim się spodobała i wywołała lawinę komentarzy.

- Niesamowite, ile komentarzy w sieci potrafi wywołać taki drobiazg jak zmiana koloru włosów! Śpieszę donieść, ze nie są to przemyślane decyzje, to tylko porywy fantazji mojego fryzjera @bartekjanuszhair , którym poddaję się bez większych dyskusji. Wczoraj przyszłam z sugestią, żebyśmy delikatnie przyciemnili, a on na to „wręcz przeciwnie, robimy jaśniejsze". „Acha" powiedziałam i po 2,5 godziny wyszło właśnie tak! Większości chyba się nie podoba, ale są też zachwyceni! A dla mnie to tylko zabawa w kolory! Gdybym nie była aktorką, z całą pewnością sięgnęłabym także po niebieski i zielony! Już widzę ten zawał serca produkcji @nawspolnej_tvn czy @pierwszamilosc jak wpadam na plan z fioletem na głowie - napisała Grażyna Wolszczak.

 

Zdania internautek oraz internautów na Instagramie są jednak zupełnie inne. Pod postem, który opublikowała Grażyna Wolszczak pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy oraz komplementów:

Wow!!! Pięknie wyglądasz Grażynko
Grażynka ma sie podobać TOBIE! I wystarczy;)
Kolor super
Pięknie Pani wygląda
Jest ogień
Jest genialnie!
Wygląda Pani rewelacyjnie
Właśnie bardzo ładnie i młodo
Jest przepięknie w tym blondzie!!!

- czytamy.

Więcej o: