Grażyna Wolszczak zmieniła kolor włosów. "Większości chyba się nie podoba"

Grażyna Wolszczak podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje w nowej fryzurze. Po ciemnych włosach aktorki nie ma już śladu. Jak się okazuje, ta metamorfoza nie wszystkim przypadła do gustu. - To tylko porywy fantazji mojego fryzjera, którym poddaję się bez większych dyskusji - wyjaśnia.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Grażyna Wolszczak to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych oraz teatralnych w Polsce. Sympatię widzów zyskała m.in. rolami w takich serialach, jak "07 zgłoś się", "Matki, żony i kochanki" czy "Na Wspólnej", gdzie wciela się w Barbarę Brzozowską od 2003 roku. Ku uciesze fanek oraz fanów, aktorka aktywnie swoje na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 68 tys. osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 

Kasia Cichopek pozuje w bieliźnie. Poruszyła ważną dla wielu osób kwestięKasia Cichopek ma nową fryzurę. Jak wygląda po metamorfozie? Fanki: Klasa!

Grażyna Wolszczak zmieniła kolor włosów. Nie jest zadowolona z efektu? "To tylko porywy fantazji mojego fryzjera"

Ostatnio Grażyna Wolszczak opublikowała zdjęcie z premiery spektaklu "Victoria TRUE WOMAN SHOW" , przy okazji którego postanowiła poruszyć temat swojego nowego koloru włosów. Otóż aktorka zmieniła brąz na jasny blond! Podobno metamorfoza aktorki jednak nie wszystkim się spodobała i wywołała lawinę komentarzy.

- Niesamowite, ile komentarzy w sieci potrafi wywołać taki drobiazg jak zmiana koloru włosów! Śpieszę donieść, ze nie są to przemyślane decyzje, to tylko porywy fantazji mojego fryzjera @bartekjanuszhair , którym poddaję się bez większych dyskusji. Wczoraj przyszłam z sugestią, żebyśmy delikatnie przyciemnili, a on na to „wręcz przeciwnie, robimy jaśniejsze". „Acha" powiedziałam i po 2,5 godziny wyszło właśnie tak! Większości chyba się nie podoba, ale są też zachwyceni! A dla mnie to tylko zabawa w kolory! Gdybym nie była aktorką, z całą pewnością sięgnęłabym także po niebieski i zielony! Już widzę ten zawał serca produkcji @nawspolnej_tvn czy @pierwszamilosc jak wpadam na plan z fioletem na głowie - napisała Grażyna Wolszczak.

 

Zosia Zborowska pochwaliła się butami z liści winogron. 'Na takie rzeczy nie oszczędzam' (zdjęcie ilustracyjne)Zosia Zborowska pochwaliła się butami z... liści winogron. "Drogie opór"

Zdania internautek oraz internautów na Instagramie są jednak zupełnie inne. Pod postem, który opublikowała Grażyna Wolszczak pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy oraz komplementów:

Wow!!! Pięknie wyglądasz Grażynko
Grażynka ma sie podobać TOBIE! I wystarczy;)
Kolor super
Pięknie Pani wygląda
Jest ogień
Jest genialnie!
Wygląda Pani rewelacyjnie
Właśnie bardzo ładnie i młodo
Jest przepięknie w tym blondzie!!!

- czytamy.

Więcej o: