Katarzyna Nosowska sparodiowała Kim Kardashian. Kożuchowska komentuje: "Hit!"

Katarzyna Nosowska udostępniła na swoim Instagramie filmik, na którym parodiuje Kim Kardashian, a dokładniej jej strój z gali MET. Post piosenkarki zrobił furorę w sieci. - Jak nie wielbić Cię kobieto - komentują rozbawione internautki.

Kasia Nosowska to od wielu lat jedna z największych muzycznych gwiazd w Polsce. Jednak od jakiegoś czasu podbija serca internautek oraz internautów nie tylko swoją muzyką, lecz także aktywnością w mediach społecznościowych. Kasia Nosowska prowadzi bowiem swoje konto na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 515 tys. osób, z którymi dzieli się nie tylko wybranymi momentami ze swojego życia, lecz także zabawnymi filmikami, którymi pokazuje swoje ogromne poczucie humoru oraz dystans do świata. 

Zobacz wideo Kasia Nosowska żartuje ze stroju Kim Kardashian

Katarzyna Nosowska sparodiowała strój Kim Kardashian z gali MET. Kożuchowska komentuje: "Hit!"

Choć tegoroczna MET Gala jest już za nami, to z pewnością jeszcze długo będzie mówiło się o niektórych stylizacjach, w których gwiazdy pojawiły się na czerwonym dywanie. Jak co roku, obok pełnych szyku i klasy looków, można było zobaczyć również te bardzo "artystyczne". Jedna z takich stylizacji należała z pewnością do Kim Kardashian, która ubrana była od stóp do głów w czerń, a do tego miała całkowicie zakrytą twarz. Kasia Nosowska postanowiła nagrać filmik, w którym sparodiowała stylizację Kim Kardashian. - Dobra kocie, możemy jechać, tylko weź siatki - powiedziała na nagraniu. - Nie na galę, do sklepu:) - dodała w opisie pod filmikiem.

 

Post piosenkarki bardzo rozbawił internautki oraz internautów:

Kocham
No nasza Kim Kardashian jak nic!
Jak nie wielbić Cię kobieto
Uwielbiam Panią oglądać, słuchać i boki zrywać! Pani filmiki ZAWSZE powodują ze mam banana na twarzy!
Mistrzyni
Kasia, terapeutyzujesz śmiechem. Uwielbiam

- czytamy.

Kocham. Hit!

- napisała Małgorzata Kożuchowska.

Więcej o: