Matka pana młodego przyszła na wesele w sukni ślubnej. "Chciała wziąć ślub z własnym synem?"

Internauci i internautki nie potrafią ukryć oburzenia, po tym jak natknęli się w sieci na zdjęcie matki pana młodego, która przyszła na ślub syna w długiej, białej koronkowej sukni, łudząco przypominającej ślubną. - Chciała wziąć ślub z własnym synem? - zastanawiali się skonsternowani.

Jeden z użytkowników popularnego forum Reddit natknął się w sieci na nietypowe ogłoszenie dotyczące sprzedaży sukni ślubnej. Na pozór wszystko wydawało się w porządku, jednak jego zdziwienie wywołał opis zamieszczony pod zdjęciami kreacji wystawionej na sprzedaż. - Suknia matki pana młodego. W doskonałym stanie, założona tylko na klika godzin - można przeczytać pod fotografiami długiej białej kreacji, ozdobionej koronką i kryształkami. Jedno ze zdjęć pochodziło z samej uroczystości i możemy na nim zobaczyć, że matka pana młodego miała założony też biały fascynator, a nawet pomalowane na biało paznokcie. Jej stylizacja oburzyła internautów i internautki, które stwierdziły, że wygląda jak panna młoda.

Zobacz wideo

Założyła suknie ślubna na ślub syna

- Kiedy po raz pierwszy spojrzałam na zdjęcie, pomyślałam: "To urocza suknia ślubna. Dlaczego się jej czepiamy?". Dopiero później przeczytałam, że to suknia matki pana młodego. To takie niewłaściwe! - przyznała jedna z komentujących. - To suknia ślubna. Nie da się jej nazwać inaczej. To naprawdę niestosowne - dodała kolejna.

Użytkownicy zgodnie uznali, że strój matki pana młodego był przekroczeniem pewnej granicy, a na miejscu młodej pary poprosiliby ją o opuszczenie ceremonii. - Gdyby moja teściowa się tak ubrała, kazałabym jej wyjść - skomentowała dosadnie jedna z internautek, z którą szybko zgodzili się inni użytkownicy forum.

suknia matki pana młodegosuknia matki pana młodego https://www.reddit.com/r/weddingshaming/comments/plh9le/found_one_in_the_wild_lads_worn_that_poor_bride/

Grażyna Wolszczak zmieniła kolor włosów. 'Większości chyba się nie podoba' (zdjęcie ilustracyjne) Grażyna Wolszczak zmieniła kolor włosów. "Większości chyba się nie podoba"

Zastanawiali się także nad motywami, jakie kierowały kobietą przy wyborze kreacji. - Może to taka kultura? Bądź ustalony przez parę dress code? - pisali, próbując ją usprawiedliwić. - A może chciała wziąć ślub z własnym synem? - zażartował z kolei inny z internautów.

Przypalone żelazko, zdjęcie ilustracyjne Przetrzyj żelazko paracetamolem. Efekt cię zachwyci

Więcej o: