Te narzędzia ogrodowe są idealne na działkę i balkon. Teraz dostaniesz je w atrakcyjnych cenach

Jesień to czas wielkich przygotowań. Musimy zadbać o swój ogród i zabezpieczyć go przed nadchodzącą zimą. Jakich narzędzi będziemy potrzebować? Teraz w znanych marketach dostaniecie w świetnej cenie

Jesień zbliża nas do ogrodu. Zaczynamy przygotowywać nasze rośliny chłodnej zimy, pielęgnując je i zabezpieczając przed chłodem. Wszelkie prace będą wymagały także obecności odpowiednich narzędzi. Jeśli jeszcze nie masz sprzętu ogrodowego, sprawdź, gdzie dostaniesz go aktualnie w okazyjnych cenach. Lidl, Carrefour i Leroy Merlin przychodzą na ratunek.

Zobacz wideo Zdrowotny ogród. Te rośliny oczyszczą powietrze w domu

Tanie narzędzia ogrodowe Lidl. Teleskopowe nożyce do żywopłotu

W ofercie Lidla pojawiły się teleskopowe nożyce do żywopłotu. Zgodnie z obietnicą producenta faliste ostrza mają zapewnić optymalne cięcie. Górne ostrze zawiera powłokę ilaflon, a dolne wykonano ze stali węglowej, co ma zapobiegać przywieraniu. Antypoślizgowe uchwyty natomiast odpowiadają za komfort używania. Ramiona teleskopowe regulowane są w czterech położeniach – od 62 cm do 77 cm. Aktualnie dostaniecie je za 44,99 złotych.

Narzędzia ogrodowe LidlNarzędzia ogrodowe Lidl prt sc lidl.com

Tanie narzędzia ogrodowe Carrefour. Sekator ogrodowy

Carrefour proponuje swoim klientom lekki sekator ogrodowy za 9,99 złotych. Maksymalna średnica cięcia wynosi 12 mm, a ostrza zostały wykonane ze stali. Dzięki niemu będziemy mogli przyciąć gałęzie o różnej grubości i zadbać o ogólny stan ogrodu. Pielęgnacja roślin przy użyciu sekatora jest o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.

Sekator CarrefourSekator Carrefour prt sc carrefour.com

Tanie narzędzia ogrodowe Leroy Merlin. Zestaw małych narzędzi ogrodowych

Carrefour udostępnia swoim klientom zakup zestawu narzędzi ogrodowych za 19,99 złotych. Znajdziemy w nim łopatkę, która przyda się podczas sadzenia małych roślin, oraz kultywator i motykę do napowietrzania i zmiękczania gleby. Dwa ostatnie narzędzia okażą się także pomocne w usuwaniu chwastów o płytkich korzeniach. Konstrukcja narzędzi ma być odporna na wszelkie naprężenia i uszkodzenia mechaniczne, a ich wielkość ułatwi nam przechowywanie.

Narzędzia ogrodowe Leroy MerlinNarzędzia ogrodowe Leroy Merlin prt sc leoroymerlin.com

Więcej o: