Ola Żebrowska nago pokazała cellulit na udach. Fanka: "Oj, Kaczorowska tego nie dźwignie"

Aleksandra Żebrowska podzieliła się na Instagramie zdjęciem, które zrobiła w czasie ciąży. Na fotografii pozuje nago, pokazując cellulit na swoich udach. Post podbił serca internautek. - Za to co piszesz i pokazujesz ogromne dziękuję - piszą w komentarzach.
Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała swój cellulit. Odpowiedziała fancie, co z nim zrobić

Aleksandra Żebrowska na Instagramie chętnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Żona Michała Żebrowskiego regularnie porusza na swoim profilu wiele bliskich kobietom tematów, w tym m.in. tych związanych z macierzyństwem czy samoakceptacją, pokazując swoje życie bez wyidealizowanych kadrów, które tak często widzimy w social mediach. Ola Żebrowska za sprawą swojej naturalności, ogromnego poczucia humoru i dystansu do świata zyskuje sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, co doskonale widać po stale rosnącej liczbie nowych obserwujących. 

Ola Żebrowska nago pokazała cellulit na udach. Kobiety zachwycone: "Bardzo to pokrzepia"

Ola Żebrowska udostępniła na swoim instagramowym profilu niepublikowane wcześniej zdjęcie, które zrobiła w czasie ciąży. Pozuje na nim nago, pokazując cellulit, który pojawił się na jej udach. - Uda pod tapetę czy tapeta pod uda - napisała z dystansem. Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy oraz podziękowań za pokazanie takiej nieretuszowanej fotografii.

 
Uwielbiam Cię
Oj, Kaczorowska tego nie dźwignie...
Jesteś za***ista. Za to co piszesz i pokazujesz ogromne dziękuję
Bardzo to pokrzepia
Trzeba to normalizować koniecznie
Też mam cellulit i go pokazuje na zdjęciach BEZ FILTRA! Mimo dbania o siebie, masaży, szczupłej sylwetki i tak występuje
Kobiece ciało jest piękne
To wszystko jest ludzkie, normalne, życiowe… nie da się już czytać o jakimś maniackim likwidowaniu cellulitu, zmarszczek itp! Powinno się likwidować brak uśmiechu, poczucia humoru, dystansu, życzliwości i empatii 
Dziękuje Ci za ten post

- czytamy.

Więcej o: