Siostrzenica Mateusza Morawieckiego jest aktorką. Niebawem pojawi się w "Pierwszej miłości"

Siostrzenica premiera Morawieckiego, Klara Williams, dołączyła do obsady serialu Pierwsza miłość. Wcieli się w postać kochanki i intrygantki. Wcześniej aktorka pojawiła się już w kilku filmach - m.in. Fuga czy Sługi Boże.

Jakiś czas temu dziennik "Super Express" poinformował, że jedna z uczestniczek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest siostrzenicą Mateusza Morawieckiego. To 29-letnia Klara Williams. Aktorka jest córką Anny Morawieckiej oraz Jarosławy Brody. Osoba zaprzyjaźniona z rodziną premiera powiedziała w rozmowie z "Super Expressem":

Wszyscy w klanie Morawieckich wspierają Klarę, choć nie wszyscy chcą i mogą o tym głośno mówić. Nikt nie chce, żeby w jakikolwiek sposób była utożsamiana z działalnością pozakulturową. Klara idzie swoją drogą, a ma do tego najśmielsze prawo! Wszyscy kibicujemy Klarze, żeby w programie zaszła jak najdalej i żeby spełniała się życiowo.
Zobacz wideo Morawiecki: Polska nie zostawia swoich przyjaciół w potrzebie

Kim jest Klara Williams?

Klara Williams pochodzi z Wrocławia. Jest aktorką teatralną i filmową. W 2019 roku ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie z filią we Wrocławiu. Pojawiła się już w kilku filmach - m.in. Fuga czy Sługi Boże.

Siostrzenica Morawieckiego w Pierwszej miłości

Niedawno media obiegła informacja, że aktorka pojawi się w serialu Pierwsza miłość, który od 2004 roku jest emitowany na antenie Polsatu. Siostrzenica premiera zagra sekretarkę romansującą z Michałem - mężem jednej z głównych bohaterek. Postać grana przez Klarę Williams pojawi się w serialu w pierwszej połowie października.

 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: