Meghan Markle i książę Harry na okładce "Time". Grafik przesadził? Internauci: "To jest straszne"

Książę Harry i Meghan Markle znaleźli się na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi świata 2021 roku. Z tej okazji pojawili się także na okładce magazynu "Time". W sieci zawrzało. I to nie tylko ze względu na umieszczenie ich na liście, lecz przede wszystkim z powodu zdjęcia okładkowego. - To jest strasznie edytowane i przerobione w Photoshopie - komentują internauci.
Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę Harry i Meghan Markle należą do grona najbardziej kontrowersyjnych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Wszystko zaczęło się w styczniu 2020 roku, kiedy to zdecydowali się zrezygnować z obowiązków dotyczących wysokich rangą członków rodziny królewskiej. Wówczas wraz z synem wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii i zamieszkali w Kanadzie, a następnie w USA.

Nie jedzą ziemniaków i nie odkurzają w Pałacu Buckinham. Zaskakujące zasady rodziny królewskiej (zdjęcie ilustracyjne) Nie jedzą ziemniaków i nie odkurzają w pałacu Buckingham. Dziwne zasady rodziny królewskiej

Po pewnym czasie na jaw zaczęły także wychodzić informacje, że ich życie w rodzinie królewskiej wcale nie było tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Oliwy do ognia w relacjach z innymi członkami rodziny królewskiej dolał wywiad, który Meghan i Harry udzielili wywiadu Oprze Winfrey, w którym zarzucili rodzinie królewskiej rasizm względem jej oraz ich nienarodzonego wtedy syna, a także brak pomocy psychicznej dla księżnej Sussex, która jak przyznała, cierpiała na depresję. To wszystko sprawiło, że para straciła sympatię wielu fanów rodziny królewskiej.

Meghan Markle i książę Harry na okładce "Time". Grafik przesadził? Internauci bezlitośni

Ostatnio Meghan Markle i książę Harry znaleźli się na liście "100 najbardziej wpływowych osób na świecie 2021 roku", a także wzięli udział w sesji okładkowej dla magazynu "Time". Internauci wyśmiali przede zbyt mocno wyretuszowane przez grafika zdjęcie. Nie do końca zgadzają się również z umieszczeniem pary w tym zestawieniu.

Czy Meghan Markle powiększyła biust? Specjaliści nie mają wątpliwości Konflikt Williama i Harry'ego. Meghan nie może nosić biżuterii Diany

Wielki żart
Ta okładka magazynu naprawdę odzwierciedla dynamikę ich związku
Dziwne proporcje
 ABSURD
Bardzo rozczarowujące, że uważacie, że ci ludzie są warci okładki. Niektórzy robią o wiele więcej
To jest strasznie edytowane i przerobione w Photoshopie
Dwójka bardzo bogatych potomków rodziny królewskiej wpływa na ludzi, aby co dokładnie robili?
To zdjęcie jest takie niezręczne
Oni nawet nie wyglądają jak oni

- czytamy w komentarzach, które pojawiły się na Instagramie.

 
Więcej o: