Meghan Markle i książę Harry na okładce "Time". Grafik przesadził? Internauci: "To jest straszne"

Książę Harry i Meghan Markle znaleźli się na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi świata 2021 roku. Z tej okazji pojawili się także na okładce magazynu "Time". W sieci zawrzało. I to nie tylko ze względu na umieszczenie ich na liście, lecz przede wszystkim z powodu zdjęcia okładkowego. - To jest strasznie edytowane i przerobione w Photoshopie - komentują internauci.
Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę Harry i Meghan Markle należą do grona najbardziej kontrowersyjnych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Wszystko zaczęło się w styczniu 2020 roku, kiedy to zdecydowali się zrezygnować z obowiązków dotyczących wysokich rangą członków rodziny królewskiej. Wówczas wraz z synem wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii i zamieszkali w Kanadzie, a następnie w USA.

Po pewnym czasie na jaw zaczęły także wychodzić informacje, że ich życie w rodzinie królewskiej wcale nie było tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Oliwy do ognia w relacjach z innymi członkami rodziny królewskiej dolał wywiad, który Meghan i Harry udzielili wywiadu Oprze Winfrey, w którym zarzucili rodzinie królewskiej rasizm względem jej oraz ich nienarodzonego wtedy syna, a także brak pomocy psychicznej dla księżnej Sussex, która jak przyznała, cierpiała na depresję. To wszystko sprawiło, że para straciła sympatię wielu fanów rodziny królewskiej.

Meghan Markle i książę Harry na okładce "Time". Grafik przesadził? Internauci bezlitośni

Ostatnio Meghan Markle i książę Harry znaleźli się na liście "100 najbardziej wpływowych osób na świecie 2021 roku", a także wzięli udział w sesji okładkowej dla magazynu "Time". Internauci wyśmiali przede zbyt mocno wyretuszowane przez grafika zdjęcie. Nie do końca zgadzają się również z umieszczeniem pary w tym zestawieniu.

Wielki żart
Ta okładka magazynu naprawdę odzwierciedla dynamikę ich związku
Dziwne proporcje
 ABSURD
Bardzo rozczarowujące, że uważacie, że ci ludzie są warci okładki. Niektórzy robią o wiele więcej
To jest strasznie edytowane i przerobione w Photoshopie
Dwójka bardzo bogatych potomków rodziny królewskiej wpływa na ludzi, aby co dokładnie robili?
To zdjęcie jest takie niezręczne
Oni nawet nie wyglądają jak oni

- czytamy w komentarzach, które pojawiły się na Instagramie.

 
Więcej o: