Horoskop dzienny - 20 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 20 września. Chcesz wiedzieć, co przyniesie początek nowego tygodnia? Nie zastanawiaj się nad tym dłużej - zobacz, jak może wyglądać poniedziałek. Sprawdź swój horoskop dzienny, by przygotować się na to, co przyniesie los.

Horoskop dzienny – Baran

Jeśli marzyłaś/marzyłeś o długoterminowych planach, dziś jest świetny moment, by wziąć się za ich przygotowywanie. Będąc w pracy zachowaj czujność. Dalsza monotonia może Cię zgubić, dlatego postaw na kreatywność i elastyczność rozwiązań. Twoi współpracownicy na pewno to docenią.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

W pracy dojdzie do prawdziwej rewolucji. Zawalczysz o swoje, a Twoje roszczenia wreszcie zostaną wzięte pod uwagę. Co więcej, otrzymasz zlecenie, które prędko Cię zadowoli. Niestety, w życiu prywatnym nie pójdzie Ci dziś najlepiej. Twoja druga połówka będzie mieć słuszne pretensje, bo zapomnisz o czymś dla niej ważnym. Nie idź na starcie, bo jesteś na przegranej pozycji.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dzisiaj podejmiesz dość niekonwencjonalne działania. Będziesz brała/brał się za rzeczy, o jakie wcześniej nigdy byś się nie podejrzewał/podejrzewała. Może to odwaga natchnęła Cię do koniecznych zmian, które z kolei pozwolą rozpocząć Ci zupełnie nowy rozdział?

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny – Rak

Ten poniedziałek zmusi Cię do redukcji swoich planów. Otrzymasz dzisiaj sporo wiadomości i niestety nie wszystkie okażą się miłe i uprzejme. Wysil się na optymizm, bo w przeciwnym razie możesz zwariować. Jeśli o to zadbasz, wieczorem sytuacja znacznie się poprawi i odczujesz, że naprawdę żyjesz.

Horoskop dzienny – Lew

Początek tygodnia będzie dosyć wymagający. Twój przełożony postanowi zlecić Ci rzecz, która w pierwszym momencie wyda Ci się po prostu nieosiągalna. Możesz nawet pomyśleć o rezygnacji ze swojego stanowiska. Przemyśl to jednak dobrze, bo może to, co tak Cię przeraziło, jest właśnie początkiem kolejnej ciekawej przygody.

Horoskop dzienny – Panna

Odkładanie na później nigdy nie wychodzi Ci na dobre. Musisz to wreszcie zrozumieć, bo inaczej sama/sam zrobisz sobie krzywdę. Masz już sporo zaległości, a kolejne tylko pogorszą sprawę. Spróbuj odpocząć, a potem wziąć się porządnie do roboty. Spróbuj też uporać się z wszystkimi trudnymi rzeczami, bo i tak będziesz musiała/musiał kiedyś się za nie zabrać.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś dopadną Cię kłopoty. Nie panikuj – postaw na logiczne myślenie i dokładne analizowanie tego, co przyniósł Ci los. Może Ci się wydawać, że wszystko, co Cię dzisiaj spotyka, jest przeszkodą nie do przeskoczenia, jednak kiedy tylko trochę pomyślisz, znajdziesz właściwe rozwiązanie. Nie ma co martwić się na zapas, zwłaszcza jeśli jest wiele różnych wyjść z sytuacji.

Horoskop dzienny – Skorpion

Odczujesz, że Twoja kariera ruszyła naprzód. Możliwe, że będziesz musiała/musiał zweryfikować swoje plany zawodowe, ale to wcale nie będzie kłopotliwe. Wiele osób, łącznie z Twoim szefem, okaże Ci dziś uznanie. Problem w tym, że Twoja druga połówka nagle poczuje się zaniedbana, a tym samym będzie Ci miała za złe, że Ty zostałaś/zostałeś doceniona/doceniony, a ona nie.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dużo pozmienia się w Twojej pracy. Z początku możesz być tym lekko oszołomiona/oszołomiony, ważne jednak, żebyś się nie poddawała/poddawał. Nie ma też powodu, by żyć w strachu, pełna/pełen obaw. W końcu zmiany nie zawsze muszą przebiegać w niekorzystnym kierunku, prawda?

Horoskop dzienny – Koziorożec

W końcu uda Ci się doprowadzić kilka ważnych spraw do końca. W pracy otrzymasz niespodziewane informacje, które diametralnie zmienią Twoje podejście do najnowszych zleceń. Prawdopodobnie dziś będziesz się musiała/musiał wykazać swoją wiedzą, by udowodnić własną wartość. Tymczasem Twój związek wejdzie na nowy poziom.

Horoskop dzienny – Wodnik

Poniedziałek udowodni Ci, że masz już wszystkiego dosyć. Odniesiesz wrażenie, że wszyscy czegoś od Ciebie chcą i mają wieczne pretensje. Wszyscy wydadzą Ci się jacyś nadęci i fałszywi. Choć winny może być Twój podły humor, prawda jest taka, że przynajmniej część z Twoich znajomych przez cały czas Cię wykorzystywała.

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy.Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny – Ryby

Chociaż nie masz na to ochoty, musisz się wreszcie ruszyć. Stanie w miejscu nic nie da, a z czasem sprawi, że poczujesz się jeszcze gorzej. Jeśli coś sobie zaplanowałaś/zaplanowałeś, przestań o tym myśleć, tylko przejdź do realizacji. W końcu świat należy do odważnych, czyż nie?

Więcej o: