Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się teściową. Fani: "Wygląda jak siostra, a nie mama"

Mama Radosława Majdana stała się gwiazdą na Instargamie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Fani są zachwyceni zarówno jej formą, jak i ciepłem, które od niej bije. Niektórzy nawet myśleli, że kobiety są siostrami!

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swoją teściową. Mama Radosława Majdana została ciepło powitana przez fanów na profilu celebrytki. Wielu z nich uważa nawet, że kobiety wyglądają jak siostry. Rodzinna fotografia stała się tematem numer jeden dla wszystkich mass mediów.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek lubi odważne kreacje. Co z wpadkami?

Małgorzata Rozenek-Majdan na zdjęciu z teściową. Fani są zachwyceni mamą Radosława Majdana

Małgosia zawsze podkreśla, że rodzina ma dla niej najwyższą wartość. Jej media społecznościowe przepełnione są fotografiami, które pełnią rolę wspomnienia wspólnych wakacji lub codziennych wyzwań. Tym razem celebrytka zaskoczyła fanów zdjęciem wzbogaconym o jeszcze jednego członka rodziny. Teściowa celebrytki zrobiła furorę na Instagramie. Fani zauważyli, że obie kobiety są do siebie bardzo podobne, a niektórzy nazwali je nawet siostrami. Radosław Majdan nie raz chwalił się światu swoją ukochaną mamą. Teraz nadarzyła się ku temu kolejna okazja, bo babcia postanowiła spędzić cudowne chwile ze swoim wnukiem, Heniem.

Mama Radzia przyjechała. Henio zachwycony ! Babcia nawiozła prezentów — żyć nie umierać, pozdrawiamy Was po szczecińsku – pisze Małgorzata Rozenek-Majdan
 

Nie można jednak nie zwrócić uwagi na malutkiego Henia, który mimo zamieszania stworzonego przez pojawienie się babci, wciąż kradnie kadr. Malutki chłopczyk ubrany w przepiękne, pasiaste body, wygląda przeuroczo. Fani zachwycali się wszystkim, co prezentuje zdjęcie – rodzinną atmosferą, babcią wnukiem, a nawet pluszowym misiem, który także okazał się być nowym uczestnikiem sielankowego wieczoru:

Jaki cudny miś
To jest Mama Radzia ? Rewelacyjnie wygląda
W Szczecinie mieszkają tylko fajne babcie
Wygląda jak siostra, a nie mamą
Pani Hania była, jest i będzie już zawsze piękną kobietą, bo największe piękno to Ona w sercu nosi
Babcia? Chyba siostra
Więcej o: