Ta TikTokerka do złudzenia przypomina księżną Dianę. "Jesteś jej sobowtórką"

Księżna Diana zginęła ponad 24 lata temu. Wciąż jednak wiele osób oddaje jej hołd w najróżniejszy sposób. Na TikToku zrobiła to również pewna Holenderka. Fani nie mają wątpliwości, że dziewczyna do złudzenia przypomina Dianę.

"Królowa ludzkich serc" była aktywistką, ale dla wielu również modową inspiracją. Jej styl na stałe zapisał się w historii mody, a interpretacja niektórych trendów do dziś jest odwzorowywana. Księżna Diana kochała modę i to ze wzajemnością. Dzięki figurze modelki mogła pozwolić sobie na najbardziej wymagające fasony. Część ubrań, które nosiła księżna Diana na nowo pokochały trendesterki. Zaliczyć do nich możemy, chociażby biker shorts. Jakiś czas temu holenderska TikTokerka postanowiła odwzorować jedną ze stylizacji Diany. Podobieństwo? Uderzające!

Wszystko zaczęło się od słynnej fryzury 

Rose Nora Anna, bo tak nazywa się Holenderka, najpierw chciała odwzorować słynną fryzurę księżnej Diany. Na pintereście znalazła krok po kroku jak to zrobić, a efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. Dziewczyna w krótkim bobie do złudzenia przypomina "królową ludzkich serc". To zachęciło Rose do dalszych eksperymentów ze stylem młodej Diany. W jej szafie na stałe zagościły takie elementy jej garderoby jak zwiewne sukienki, czy biżuteria z pereł. Na niektórych filmikach jest nie do rozróżnienia. 

Dzięki księżnej Dianie stała się popularna 

Chyba nawet sama Rose nie przypuszczała, jak bardzo jej kariera w internecie nabierze tempa po tym, jak zacznie stylizować się na księżną Dianę. Już po kilku miesiącach jej profil na TikToku stał się bardzo popularny. Obecnie obserwuje ją tam ponad milion osób! Jej fani są pod wrażeniem tego, z jaką łatwością udaje jej się wcielić w księżną Dianę. Prawda jest taka, że sama stylizacja to nie problem, gorzej z osobowością, a Rose nawet tak samo się porusza i gestykuluje jak Diana. Niektórzy nawet twierdzą, że TikTokerka powinna zastąpić Kristen Stewart w filmie o Dianie. A wy widzicie to podobieństwo? 

 
Więcej o: