Natalia Siwiec została zapytana o szczepienia na COVID-19. Pytanie wyraźnie ją zestresowało

Natalia Siwiec została zapytana niedawno o jej podejście do obowiązkowych szczepień. W swojej odpowiedzi celebrytka była bardzo dyplomatyczna. - Ja jestem za wolnym wyborem w każdej sytuacji - wyznała Siwiec.

O Natalii Siwiec zrobiło się głośno osiem lat temu, kiedy to nieznana do tej pory szerokiej publiczności fotomodelka została okrzyknięta Miss Euro 2012. Od tego czasu Natalia nie zwalnia tempa i cały czas rozwija swoją karierę. Ma na swoim koncie nie tylko liczne sesje zdjęciowe, ale także rolę filmową - Siwiec zagrała w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" w reżyserii Macieja Kawulskiego. Poza tym celebrytka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,3 mln osób.

Zobacz wideo Fryzjerka Siwiec zaskoczona wyglądem jej włosów:

Natalia Siwiec o obowiązkowych szczepieniach

Niedawno Natalia Siwiec została zapytana przez jeden z portali o jej podejście do obowiązkowych szczepień przeciw COVID-19. Odpowiadając była bardzo dyplomatyczna i wyraźnie nie czuła się zbyt komfortowo. Siwiec przyznała, że jest za wolnym wyborem. Zaznaczyła jednak, że jej zdaniem w naszym kraju brakuje rzetelnej edukacji. 

- Ja jestem za wolnym wyborem w każdej sytuacji. Natomiast potrzebna jest rzetelna edukacja i tego nam brakuje w Polsce w wielu aspektach. Temat szczepień jest bardzo kontrowersyjny, więc nie chce się wypowiadać - powiedziała Siwiec w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Szczepionki na COVID-19 w bardzo wysokim stopniu chronią przed hospitalizacją i śmiercią, także w przypadku wariantu Delta. Do szpitali trafiają teraz głównie osoby niezaszczepione. Wyniki najnowszych obserwacji wskazują, że śmierć w wyniku powikłań COVID-19 grozi im 11 razy częściej, niż tym pacjentom, którzy są już w pełni zaszczepieni. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj >>

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: