Horoskop dzienny - 21 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 21 września. Zależy Ci na szczęściu? Sprawdź, czy dopisze Ci w ten wtorek i dowiedz się, co dokładnie Cię czeka!

Horoskop dzienny – Baran

Pozostaniesz w konflikcie z pewną osobą, co może doprowadzić do tego, że wielu Twoich znajomych zacznie patrzeć na Ciebie nieprzychylnie. Niestety, mocno się to na Tobie odbije i przez kilka tygodni nie będziesz potrafiła/potrafił wrócić do siebie.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny – Byk

Twoja popularność rośnie. Dziś może Ci się dać nawet odrobinę we znaki. W pracy z kolei trochę Ci się poszczęści, bo przełożony zaproponuje pewną zmianę, która wiele wniesie do Twojego życia. Z kolei w domu wszyscy postanowią przyjść do Ciebie ze swoimi problemami. Musisz się zebrać w sobie, by im pomóc.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Czas w pracy upłynie Ci szybko, ale dość bezproduktywnie. Po niej postanowisz przeprowadzić porządki w domu. Spróbuj potem przemyśleć, co jeszcze robisz nie tak i jak warto to zmienić. Możliwe, że zadzwoni do Ciebie ktoś z propozycją nie do odrzucenia. Zastanów się, jakie może ona pociągać za sobą konsekwencje.

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy.Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny – Rak

Uważaj, bo ktoś w Twoim otoczeniu zaplanował skomplikowaną intrygę i zamierza Cię w nią wciągnąć. Jeśli mu się uda, będziesz mieć kłopoty w pracy, i to na tyle poważne, że Twoja pozycja może stać się zagrożona. Możliwe, że w wyniku tych manipulacji zostaniesz oskarżona/oskarżony o coś, czego nie zrobiłaś/zrobiłeś. Zachowaj spokój i wykaż się rozsądkiem.

Horoskop dzienny – Lew

Ktoś wyżej zauważy jeden z Twoich projektów i będzie chciał o nim porozmawiać. Oczywiście, nie obejdzie się bez gruntownych wyjaśnień. Jeśli zachowasz cierpliwość, zdołasz zrealizować każdy plan działania, nawet ten najbardziej skomplikowany.

Horoskop dzienny – Panna

Dzisiaj posypią się wiadomości e-mail, a także rozdzwonią telefony. Taka lawina będzie skutkiem Twoich ostatnich działań, które najwyraźniej przemówiły do wielu ludzi. Nie możesz lekceważyć żadnego e-maila, nawet jeśli któryś wyda Ci się absurdalny. Co więcej, sama/sam postawisz na pracowitość, by jak najszybciej zrealizować powierzone Ci zadania.

Horoskop dzienny – Waga

Nie wszystko potoczy się dzisiaj tak, jakbyś tego chciała/chciał. Zachowanie pewnych osób z Twojego otoczenia zacznie budzić Twoje zastrzeżenia. Zastanów się jednak, czy nie przesadzasz. Niestety, możesz stracić cały swój humor i czuć się wykorzystana/wykorzystany. Po powrocie do domu uda Ci się jednak odzyskać harmonię, tak potrzebną do kolejnych zmagań.

Horoskop dzienny – Skorpion

Wtorek będzie sprzyjał kłótniom i ogólnemu niepokojowi. Niewykluczone, że starcie, rozgrywające się tuż obok Ciebie, mocno Cię zdenerwuje. Możliwe, że ktoś z bliskiego otoczenia zaatakuje Cię z niewyjaśnionego powodu i nie będzie słuchać żadnych tłumaczeń. To może poważnie zachwiać Twoją równowagą emocjonalną.

Horoskop dzienny – Strzelec

Pora rozliczyć się z własnymi słabościami. Dobrze wiesz, że ostatnio trochę się zaniedbałaś/zaniedbałeś. Najwyższy czas, by pomyśleć o dobrze zbilansowanej diecie. Jeśli się na tym nie znasz i nie masz nikogo, kto mógłby pomóc, zwróć się o pomoc do profesjonalnego dietetyka. Niewykluczone, że to jedyna droga do odzyskania utraconej energii.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dzisiaj postaraj się skupić na zaległościach. Jeśli będziesz ciągle zaczynać nowe rzeczy, nigdy żadnej nie skończysz. Jeśli Ci się uda, wreszcie odbijesz się od dna i zdołasz ustabilizować swoje finanse. Chociaż któreś z Twoich zadań może Cię mocno męczyć, nie poddawaj się i nie zrzucaj go na inną osobę. To coś, co może Ci naprawdę dobrze pójść, o ile tylko odpowiednio się przyłożysz.

Horoskop dzienny – Wodnik

Brak kontroli nad tym, co się dzieje, mocno da Ci się we znaki. Chociaż będziesz się bardzo starała/starał ją odzyskać, nie osiągniesz spodziewanych efektów. Nie Ty jesteś decyzyjna/decyzyjny, a osoba, która ma obecnie władzę, nie zwróci uwagi na Twoje potrzeby i zdanie. Będziesz musiała/musiał przełknąć żal i zaakceptować taką sytuację lub zupełnie się z niej wycofać. Walka nie przyniesie Ci żadnego pożytku, a jedynie może zrazić do Ciebie najbliższe otoczenie.

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osobyWróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny – Ryby

Zachowaj czujność. Ktoś tylko czeka, aż na moment ją stracisz i będzie mógł to wykorzystać przeciwko Tobie. Realizuj cele po kolei i nie oglądaj się za siebie. Po powrocie do domu przyjdzie czas na zasłużony odpoczynek, który pomoże Ci się szybko zregenerować.

Więcej o: