Co Marianna Schreiber sądzi na temat aborcji? Zaskakujące słowa żony polityka PiS

Marianna Schreiber od momentu emisji pierwszego odcinka programu Top Model wzbudza ogromne zainteresowanie. Żona polityka PiS udzieliła niedawno wywiadu, w którym wypowiedziała się między innymi na temat aborcji. Jej słowa mogą nie spodobać się partyjnym kolegom męża.

Jedną z osób, która pojawiły się w tym roku na castingu do programu Top Model, była Marianna Schreiber. Okazało się, że to żona Łukasza Schreibera - wysoko postawionego polityka Prawa i Sprawiedliwości. Marianna w przeciwieństwie do większości kandydatów na castingu pojawiła się sama. - Dzisiaj mnie nikt nie wspiera. Mąż nic nie wie. Myślę, że to po prostu przeczy jego spojrzeniu na obraz naszej rodziny. Jest politykiem. Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy. [...] Może to jest taka dusza sportowca. Piłka nożna mnie ukształtowała, lekkoatletyka... - wyznała. 

Marianna Schreiber mówi o aborcji

Marianna Schreiber od momentu emisji pierwszego odcinka programu wzbudza ogromne zainteresowanie. Kobieta aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 16 tysięcy osób. W ostatnim wywiadzie żona polityka PiS powiedziała coś, co może się nie spodobać mężowi oraz jego partyjnym kolegom. W rozmowie z "Super Expressem" poruszyła temat aborcji. 

Zobacz wideo Marianna Schreiber tłumaczy się z udziału w "Top Model":
 

Schreiber: Oczywiście, że chcę wspierać kobiety

Okazuje się, że Marianna Schreiber wspiera Strajk Kobiet. Jak wyznała, zamieszczała nawet w mediach społecznościowych zdjęcia z błyskawicą. Poza tym wspiera postulaty kobiet dotyczący aborcji.

- Oczywiście, że chcę wspierać kobiety. Wiem, czego sama potrzebuję i czego sama bym nie chciała" - wyznała w rozmowie z "Super Expressem". - Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której byłabym zmuszona urodzić dziecko, które nie przeżyje - zaznaczyła Schreiber. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: