Rossmann wyprzedaje hitowy tusz do rzęs za mniej niż 20 złotych. Efekt sztucznych rzęs! Podobny znajdziesz też w Hebe

Drogerie Rossmann po raz kolejny przygotowały dla swoich klientów i klientek atrakcyjne promocje. Wśród aktualnie przecenionych kosmetyków znalazł się m.in. polecany tusz do rzęs, który dostaniemy teraz za mniej niż 20 złotych. Podobną maskarę znajdziemy też w Hebe.

Promocje w drogeriach każdorazowo cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a przecenione produkty znikają z półek w mgnieniu oka. Nic w tym dziwnego, to naprawdę doskonała okazja na uzupełnienie zapasów ulubionych produktów, które możemy dostać nawet połowę taniej, zaoszczędzając przy tym naprawdę spore kwoty.

Zobacz wideo

Rossmann wyprzedaje hitowy tusz do rzęs 

Wśród aktualnie przecenionych produktów w drogeriach Rossmann znalazł się polecany tusz do rzęs Scandal’Eyes Reloaded marki RIMMEL. To pogrubiająca maskara zwiększająca objętość, która zgodnie z obietnicami producenta utrzymuje się na rzęsach w nienaruszonym stanie przez 24 godziny, co wydają się potwierdzać opinie użytkowniczek.

Szczoteczka jest fajnie wyprofilowana, da się nią ładnie rozczesać rzęsy i wytuszować nawet te drobniejsze. Daje ładny efekt pogrubienia, zagęszczenia rzęs. Podczas noszenia nie robiła mi się panda ani nic się kruszyło, nie osypywało.
Mam długie i cienkie rzęsy. Ten tusz faktycznie je pogrubiał. Nie rozmazywał się i nie obsypywał. Nie podrażniał powiek ani spojówek

- piszą internautki.

Cena regularna kosmetyku to 37,99 zł, jednak teraz kupimy go już za 18,99 zł.

Podobny kosmetyk znajdziemy też w Hebe

Podobny produkt znajdziemy też na aktualnej promocji w Hebe, gdzie kupimy kultowy już tusz MAX FACTOR 2000 CALORIE. To pogrubiająca maskara odporna rozmazywanie.

Kolor - głęboka czerń. Ładnie rozdziela i pogrubia rzęsy. Również je wydłuża, ale jest to raczej taki efekt pożądany na co dzień. Najważniejsze jest jednak to, że tusz w ogóle się nie osypuje i nie znika z powiek. Zawsze gdy go nakładam, mam pewność, że będzie wyglądał perfekcyjnie przez wiele godzin.
Od lat mój ulubieniec, od czasu do czasu próbuję nowości, jednak zawsze wracam z podkulonym ogonem. Pozostawia na rzęsach bardzo fajny efekt, robi swoją robotę, nie dając jednocześnie sztucznego efektu. Nie rozmazuje się, jest bardzo wytrzymały

- zachwalają internautki.

Tusz przeceniony jest z 36,99 zł na 23,99 zł.

Więcej o: