Te znaki zodiaku nigdy nie przepraszają. Uważają się za nieomylne

Przyznanie się do błędu jest sztuką, na którą nie każdy potrafi się zdobyć. Oto znaki zodiaku, w których słowniku słowo "przepraszam" nie istnieje. Są zbyt dumne, by przyznać się do pomyłek, za których winą próbują obarczyć innych.

Choć horoskopy traktujemy z przymrużeniem oka, zdaniem astrologów układ ułożenia gwiazd w dniu naszych narodzin może naprawdę wiele zdradzić na temat naszego charakteru. Oto, trzy znaki zodiaku, które mają problem z przyznaniem się do błędu i wzięciem odpowiedzialności za swoje czyny. 

Zobacz wideo

Byk

Uznawany za jeden z najbardziej upartych i nieustępliwych znaków zodiaku, który za wszelką cenę obstawia przy swoim. Trudno nakłonić go do zmiany zdania i nawet jeśli zda sobie sprawę, że faktycznie nie ma racji i tak nie przyzna się do tego głośno. Osoby spod tego znaku zawsze starają się usprawiedliwiać swoje postępowanie, nawet jeśli używają do tego absurdalnych argumentów.

The Best of New BeautyRuszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Lew

Lwy cechują się wielką ambicją i pewnością siebie, a popełnienie nawet najdrobniejszego błędu traktują jako wielką porażkę, którą starają się zatuszować przed innymi. Jeśli jednak znajdzie się jakiś świadek popełnionej przez nie wpadki, za wszelką cenę starają się zrzucić za nią winę na drugą osobę. Wybujałe ego nie pozwala im przyznać się nawet do najmniejszego błędu.

Skorpion

Skorpiony marzą o sukcesie i posiadaniu władzy, a do ich osiągnięcia dążą po trupach. Są przy tym lekkomyślne, a wszelką odpowiedzialnością za swoje nierozważne postępowanie obarczają innych. Uważają się za nieomylne, a kiedy ktoś wytknie im błąd, obrażają się, oskarżając drugą osobę o kłamstwo.

Zdzisław NajmroPieniądze, kobiety, drogie auta i sława. Król złodziei Zdzisław Najmrodzki w PRL-u miał wszystko

Więcej o: