Zwyciężczyni "Love Island" o zarobkach influencerów. Miesięcznie zarabia krocie

Ile miesięcznie zarabiają influencerzy? Ta kwestia zastanawia wiele osób. Ostatnio na temat swoich zarobków wypowiedziała się Julia Nowakowska - zwyciężczyni drugiej edycji programu Love Island.

Powszechnie wiadomo, że w ostatnich latach różne marki chętnie reklamują się na profilach osób, które mogą pochwalić się dużym gronem obserwujących. Jedną z takich popularnych influencerek jest Julia Nowakowska - zwyciężczyni drugiej edycji programu "Love Island". Obecnie na Instagramie obserwuje ją już ponad 260 tysięcy osób. 

Zobacz wideo Stella i Piotr z Love Island rozstali się

Zwyciężczyni "Love Island" o zarobkach influencerów

Niedawno w rozmowie z portalem Jastrząb Post Nowakowska zdradziła, ile miesięcznie zarabia dzięki współpracy z różnymi markami. - Myślę, że to są dosyć spore zarobki, to jest około 50 tysięcy miesięcznie. Jest to w skali roku ogromna kwota. Ja bardziej inwestuję w siebie. Teraz zaczęłam śpiew, chodzę na boks, chodzę na siłownie więc jak najbardziej treningi - zdradziła zwyciężczyni drugiej edycji Love Island

"Należy zainwestować w menadżera"

O zarobki została zapytana także zwyciężczyni pierwszej edycji programu Hotel Paradise - Marietta Witkowska. Nie podała jednak konkretnej kwoty. Udzieliła jednak porady osobom, które marzą o karierze w mediach społecznościowych. 

- To wszystko zależy, ile współprac ma się w danym miesiącu, jakie masz zasięgi, ilu masz obserwatorów. Jak jesteś mądry, możesz zarobić naprawdę dużo. Ale nie mogę powiedzieć konkretnych stawek. Mogę powiedzieć, że jeżeli chce się zarabiać dużo, to należy zainwestować w menadżera - powiedziała Witkowska. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: