Anita Włodarczyk przeszła metamorfozę. Wybrała odważny kolor. To jeden z największych hitów sezonu

Anita Włodarczyk zaskoczyła fanów radykalną metamorfozą, której efektem pochwalił się w sieci jej fryzjer, Jarek Młotkowski. Mistrzyni olimpijska zrezygnowała z charakterystycznego dla siebie blondu na rzecz odważnego różu. - Super - komplementowały efektowną metamorfozę fanki.

Anita Włodarczyk stroni od ścianek, czy epatowania życiem prywatnym w mediach. Mistrzyni olimpijska skupia się przede wszystkim na karierze sportowej i rzadko chwali się życiem prywatnym w sieci. Rzadko decyduje się także na zmiany, a jej krótkie blond włosy stały się już jej znakiem rozpoznawczym. Teraz jednak Włodarczyk zdecydowała się na radykalną metamorfozę, zaskakując tym fanów.

Zobacz wideo

Anita Włodarczyk zmieniła kolor włosów

Efektem przemiany pochwalił się znany fryzjer gwiazd Jarek Młotkowski, który czesze między innymi Olgę Bołądź, Joannę Przetakiewicz, czy Annę Dereszowską. Jak możemy zauważyć na dodanym przez nim zdjęciu, Włodarczyk postanowiła nie tylko nieco odświeżyć cięcie, mocno skracając boki, ale i zaszaleć z kolorem. W miejsce charakterystycznego dla niej platynowego blondu pojawił się teraz ekstrawagancki pudrowy róż.

- Super - napisała zachwycona metamorfozą fanka mistrzyni olimpijskiej.

 

Różowy blond jest zresztą jednym z największych koloryzacyjnych hitów sezonu 2021. Kolor najbardziej pasuje naturalnym blondynkom, podkreślając ich jasne, porcelanowe cery, jednak równie dobrze sprawdzi się także przy innych typach urody. To doskonała opcja dla osób chcących poeksperymentować z wizerunkiem, jednak boją się zdecydować na trwałą metamorfozę.

Więcej o: