Taniec z gwiazdami. Tak Kasia Cichopek tańczyła "Time of My Life". Fani zachwyceni: "To było boskie"

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel obchodzą 13. rocznicę ślubu. Z tej okazji aktorka postanowiła przypomnieć fanom, jak zaczęła się jej miłosna historia. Na Instagramie pojawiło się nagranie z jednego z odcinków "Tańca z Gwiazdami", w którym para zatańczyła do "Time of My Life".

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel obchodzą trzynastą rocznicę ślubu. Wierni fani „Tańca z Gwiazdami" z pewnością pamiętają początki tej pary – wielu miało ich wśród swoich programowych ulubieńców. Dziś para po raz kolejny wspomina ten magiczny i wytańczony czas. Na Instagramie aktorki pojawiło się nagranie „Time of My Life", które przedstawia krótką historię początku.

Zobacz wideo Kasia Cichopek tańczy na randce z mężem

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel obchodzą 13. rocznicę ślubu. Aktorka wspomina „Taniec z Gwiazdami"

Wydaje się, jakby to było wczoraj. Pamiętne czasy „Tańca z Gwiazdami", który wówczas w Polsce stawiał swoje pierwsze kroki, zaowocował wspaniałymi relacjami – oczywiście nie zawsze na tle czysto miłosnym. Kasia i Marcin jednak od 2006 roku stali się nierozłączni. Już dwa lata później powiedzieli sobie sakramentalne „Tak", stając się jednym z ulubionych małżeństw polskiego show-biznesu.

Dirty dancing. Zaczęło się 16 lat temu i nadal trwa Time of my Life. Dziś świętujemy z @marcinhakiel naszą 13 rocznice ślubu – pisze aktorka pod najnowszym postem
 

Zdobycie Kryształowej Kuli zaprowadziło ich do znacznie ważniejszej nagrody, którą pielęgnują aż do dziś. Para doczekała się dwójki dzieci, 12-letniego Adama oraz ośmioletniej Heleny. Marcin nie pozostał dłużny swojej żonie. Na jego Instagramie także pojawił się post, który obrazuje fanom wcześniej nieopublikowane zdjęcie z sesji ślubnej. Para wygląda na nim kwitnąco i musimy przyznać, że jest tak do dziś.

Pamiętam, że kiedy 16 lat temu na salach prób spędzaliśmy osiem godzin dziennie, to każdego dnia coraz mocniej do mnie docierało, że Marcin jest taki pomocny, wyrozumiały i po prostu mi… bliski. Aż w pewnym momencie poczułam, że źle mi, kiedy go nie ma obok mnie - mówi Kasia w rozmowie z Party

W komentarzach pod postem celebrytów pojawiło się mnóstwo pozdrowień, gratulacji i życzeń od fanów i kolegów z branży:

 Aż mnie ciary przeszły …piękna z Was para. Gratuluję i życzę następnych pięknych lat
Uwielbiam was, to było najlepsze, tańczyłaś zawodowo
Pamiętam to jak dziś ?? jesteście cudowni
Oglądałam i kibicowałam! Byliście moją ulubioną parą??A dziś się wzruszyłam
Więcej o: