Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu. Fani: No i to się nazywa prawdziwa ja

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się na Instagramie zdjęciami bez makijażu, na których pozuje ze swoim najmłodszym synkiem. Internautki oraz internauci zachwycili się naturalnymi kadrami. - Jedno z najlepszych Twoich zdjęć - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek lubi odważne kreacje. Co z wpadkami?

Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Na Instagramie zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego w postaci zdjęć oraz filmików. Dla wielu obserwatorek, Małgorzata Rozenek jest ogromną inspiracją, a pod publikowanymi przez nią postami pojawia się mnóstwo polubień oraz komentarzy.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się bez makijażu. Jak wygląda? Fanki zachwycone

Ostatnio Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła opublikować na swoim profilu kilka kadrów z najmłodszym synkiem prosto ze swojego domu. W odróżnieniu od większości zdjęć na jej instagramowym koncie, na tych fotografiach pozuje ubrana w dres, bez makijażu i bez perfekcyjnie ułożonych włosów. W takim wydaniu prezentuje się jednak równie pięknie.

Svenson <3 #dzidziuśmajdana

- napisała krótko pod zdjęciami.

 

Nie ma wątpliwości, że taka wersja Małgorzaty Rozenek bardzo przypadła do gustu fankom i fanom. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internautki oraz internauci zachwycali się nie tylko małym Heniem, lecz także Małgosią:

Ależ On jest śliczny
Pięknie razem wyglądacie
No i to się nazywa prawdziwa ja
Więcej takich zdjęć
Sama słodycz. Piękne zdjęcia
Pani Małgosiu ale pięknie Pani wyglada
Jak ładnie, naturalnie
Jedno z najlepszych Twoich zdjęć Małgorzato. Naturalna! Henio cudo
Piękne zdjęcie... takie proste i surowe...
Na tym zdjęciu widzę prawdziwą mamę i naturalna kobietę
Pięknie, bo tak naturalnie z prawdziwą miłością widać

- czytamy.

Więcej o: