Dorota Szelągowska pochwaliła się swoim salonem. Wnętrze podzieliło fanów: "Sztuczność"

Dorota Szelągowska uchyliła rąbka tajemnicy i na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem salonu. Stylowe i luksusowe wnętrze nie wszystkim jednak przypadło do gustu. - Przypomina mi raczej muzeum - czytamy w komentarzach pod postem.
Zobacz wideo Dorota Szelągowska remontuje mieszkania co dwa lata. Po co?

Dorota Szelągowska jest jedną z bardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Architektka wnętrz oraz prezenterka telewizyjna zdobyła popularność oraz ogromną sympatię widzów, za sprawą takich programów jak "Dorota was urządzi", "Dorota inspiruje" czy "Totalne remonty Szelągowskiej". Jej metamorfozy mieszkań oraz porady, jak niewielkim kosztem odmienić wnętrze, spotykają się ogromnym uznaniem widzów, którzy są pod ogromnym wrażeniem jej zdolności. Nie dziwi zatem fakt, że swój talent Dorota świetnie wykorzystuje również w swoim własnym mieszkaniu.

Dorota Szelągowska pochwaliła się swoim salonem. Wnętrze nie wszystkim się spodobało

Ku uciesze wielu fanek i fanów Dorota Szelągowska jest aktywna na swoim Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją 833 tys. osób. Ostatnio na swoim profilu opublikowała zdjęcie swojego salonu. Eleganckie, pełne stylowego beżu wnętrze zachwyciło większość internautek oraz internautów.

Dom <3 Stęskniłam się… #autumn #jungalowstyle #boho #bohohome #interiordesign #homesweethome

- napisała Dorota Szelągowska pod zdjęciem.

Widzę zmiany od czasu programu w którym pokazywała Pani jakim mieszka

- zauważyła jedna z fanek.

To już czwarte wcielenie tego salonu

- odpowiedziała jej Dorota.

 

Pod postem pojawiło się jednak dużo więcej komentarzy. Choć znaczna większość osób była oczarowana salonem, znalazły się też takie, którym raczej się nie spodobał:

Ale ładnie! Przemeblowanie było! 
Uwielbiam Pani programy i zapewne się nie znam, ale zdjęcie przypomina mi raczej muzeum, lub "aranżacje" w Ikei, niż prawdziwy dom, w którym mieszkają ludzie... i nie chodzi mi o porządek, a raczej jego sztuczność...
Cudne wnętrze 
Zmieniło się, zniknęły kolory
Te wnętrza są niesamowite

- czytamy.

Więcej o: