Doda zachwyciła swoją figurą. "Dzięki temu tak wyglądam". Jaki jest jej sekret?

Doda podzieliła się na Instagramie swoimi nowymi zdjęciami i po raz kolejny zachwyciał internautki oraz internautów swoją figurą. - To co trzeba jeść lub czego nie jeść, żeby tak wyglądać? - czytamy w komentarzach pod postem.
Zobacz wideo Doda miewa koszmary. Mówi o duchach

Doda jest jedną z najpopularniejszych artystek w Polsce. Mimo upływu lat jej popularność nie słabnie, a ku uciesze ogromnej rzeszy fanek i fanów, artystka aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Na Instagramie piosenkarkę obserwuje ponad milion internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się różnymi momentami ze swojego życia w postaci zdjęć i filmików. Nie da się również ukryć, że dla wielu obserwujących ją kobiet, Doda jest motywacją do dbania o swoje ciało.

The Best of New BeautyRuszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Doda zachwyciła swoją figurą. "Dzięki temu tak wyglądam"

Ostatnio Doda opublikowała na swoim instagramowym profilu kilka zdjęć z wyjścia do restauracji. Piosenkarka zapozowała na schodach ubrana w dopasowaną, różową sukienkę mini. - Tak wyglądam w restauracji jak daje do zrozumienia co chce zjeść i jest mi strasznie głupio przed kelnerem, że nic z menu, ale dzięki temu TAK wyglądam na zdjęciach kolejnych - napisała.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, komplementów oraz słów zachwytu nad figurą Dody:

Figura TOP
Największa motywacja
Kurczę to Twoja forma życia
Ale z Ciebie szprycha! Tak trzymaj
Jaka figura!
Wyglądasz najlepiej!!!
Wow nogi! To co trzeba jeść lub czego nie jeść, żeby tak wyglądać? Jedzenie to pewnie połowa sukcesu, druga połowa to porządny zdrowy trening

- czytamy.

Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu. Fani: No i to się nazywa prawdziwa ja (zdjęcie ilustracyjne)Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu. Fani: To się nazywa prawdziwa ja

Jak wygląda dieta Dody?

- Przestałam pić alkohol dzięki temu, że mój mąż nie pije. Nigdy w życiu nie widziałam go wieczorem z piwkiem w ręku, oglądającego mecz albo z drinkiem, żeby się zrelaksować. Nie chodzimy też na imprezy. Bardzo lubię smak mięsa. Natomiast z różnych względów, m.in. zdrowotnych, ograniczyłam się do tego, by z mięsa jeść tylko ryby i raz na kilka miesięcy drób. Ograniczanie spożycia mięsa jest bardzo dobre dla naszego zdrowia, dla naszej planety. Mięso jest faszerowane antybiotykami, sterydami, paszą GMO - powiedziała kiedyś w rozmowie z Super Ekspresem.

Więcej o: