Joanna Koroniewska pokazała archiwalne zdjęcie z mężem. "Dowbor wygląda trochę jak Frankenstein"

Joanna Koroniewska pochwaliła się w sieci archiwalnym zdjęciem ze swoim mężem, Maciejem Dowborem. - Dowbor wygląda trochę jak Frankenstein - komentowali rozbawieni internauci i internautki. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądali.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Dziennikarz i aktorka są ze sobą od lat i mimo że mają za sobą poważny kryzys, który doprowadził nawet do ich rozstania, udało im się uratować związek i do dziś tworzą szczęśliwą parę.

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na zdjęciu sprzed lat

Małżeństwo jest też bardzo aktywne na Instagramie, a fani cenią ich przede wszystkim za szczerość i niebywałe poczucie humoru. Ich konta w social mediach dalekie są bowiem od wyidealizowanych obrazków, jakie zwykliśmy oglądać w sieci, a dystans to kolejna cecha, która zapewnia im rzeszę fanów.

Koroniewska, zapowiadając kolejnych gości ich hitowego już cyklu "Domówka u Dowborów" - Adama Zdrójkowskiego i Wiktorię Gąsiewską, pochwaliła się na Instagramie archiwalnym zdjęciem z mężem, z początków ich związku.

- Zobaczcie na ostatnim zdjęciu, JAK fajnie RAZEM byśmy się komponowali. Podejrzewam, że byśmy się zakolegowali gdyby nie fakt, że w roku, w którym zostało zrobione NASZE zdjęcie, oni właśnie uczyli się jak korzystać z nocnika i doznawali szoku poznawczego jak przeżyć bez smoczka - napisała w opisie pod postem, w którym zestawiła ze sobą swoją fotografię z mężem, wraz ze zdjęciem pary młodych aktorów. 

Zdjęcia rozbawiły fanów Koroniewskiej, czemu chętnie dawali wyraz w komentarzach.

Twój outfit na 1 zdjęciu wymiata, ten kozaczens!
Dowbor wygląda trochę jak Frankenstein
Dowbor... nie da się odzobaczyć
Oczekiwania kontra rzeczywistość. Popłakałam się ze śmiechu
Prawie jak Britney i Justin swego czasu
Miało się ten styl

- żartowali internauci i internautki, nawiązując do dyskusyjnych trendów sprzed lat.

Bardzo się zmienili?

 
Więcej o: