Joanna Koroniewska pokazała archiwalne zdjęcie z mężem. "Dowbor wygląda trochę jak Frankenstein"

Joanna Koroniewska pochwaliła się w sieci archiwalnym zdjęciem ze swoim mężem, Maciejem Dowborem. - Dowbor wygląda trochę jak Frankenstein - komentowali rozbawieni internauci i internautki. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądali.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Dziennikarz i aktorka są ze sobą od lat i mimo że mają za sobą poważny kryzys, który doprowadził nawet do ich rozstania, udało im się uratować związek i do dziś tworzą szczęśliwą parę.

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na zdjęciu sprzed lat

Małżeństwo jest też bardzo aktywne na Instagramie, a fani cenią ich przede wszystkim za szczerość i niebywałe poczucie humoru. Ich konta w social mediach dalekie są bowiem od wyidealizowanych obrazków, jakie zwykliśmy oglądać w sieci, a dystans to kolejna cecha, która zapewnia im rzeszę fanów.

Koroniewska, zapowiadając kolejnych gości ich hitowego już cyklu "Domówka u Dowborów" - Adama Zdrójkowskiego i Wiktorię Gąsiewską, pochwaliła się na Instagramie archiwalnym zdjęciem z mężem, z początków ich związku.

The Best of New Beauty Ruszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

- Zobaczcie na ostatnim zdjęciu, JAK fajnie RAZEM byśmy się komponowali. Podejrzewam, że byśmy się zakolegowali gdyby nie fakt, że w roku, w którym zostało zrobione NASZE zdjęcie, oni właśnie uczyli się jak korzystać z nocnika i doznawali szoku poznawczego jak przeżyć bez smoczka - napisała w opisie pod postem, w którym zestawiła ze sobą swoją fotografię z mężem, wraz ze zdjęciem pary młodych aktorów. 

Zdjęcia rozbawiły fanów Koroniewskiej, czemu chętnie dawali wyraz w komentarzach.

Twój outfit na 1 zdjęciu wymiata, ten kozaczens!
Dowbor wygląda trochę jak Frankenstein
Dowbor... nie da się odzobaczyć
Oczekiwania kontra rzeczywistość. Popłakałam się ze śmiechu
Prawie jak Britney i Justin swego czasu
Miało się ten styl

- żartowali internauci i internautki, nawiązując do dyskusyjnych trendów sprzed lat.

Bardzo się zmienili?

 

Doda zachwyciła swoją figurą. 'Dzięki temu tak wyglądam'. Jaki jest jej sekret? (zdjęcie ilustracyjne) Doda zachwyciła swoją figurą. "Dzięki temu tak wyglądam". Jaki jest jej sekret?

Więcej o: