Strój do filharmonii - gotowe pomysły na najlepsze wyjściowe stylizacje

Strój do filharmonii powinien być zgodnym z zasadami stroju wizytowego. Reguły gry na konkretną okazję oraz gotowe zestawy znajdziesz poniżej.
Zobacz wideo Moda zrównoważona albo eco aware - czym jest? Jak zmienia się branża?

Stylizacje do filharmonii - co oznacza styl wizytowy dla kobiety? 

Strój wizytowy rządzi się swoimi prawami, nie ma tutaj miejsca na krzykliwe kolory, czy zbyt bogatą biżuterię. Stylizacje do filharmonii zgodne z zasadami stroju wizytowego powinny zawierać elementy z poniższej listy.

Ubiór do filharmonii - lista. Baza plus dodatki 

  • baza: sukienka, zestaw z garsonką w towarzystwie spódnicy lub spodni
  • dodatki: mała torebka, szpilki, czółenka, mokasyny lub oksfordki, czarne lub cieliste rajstopy, delikatna biżuteria.

Ubiór do filharmonii dla kobiet nie jest wymagający i nie musi oznaczać nieprzewidzianych zakupów. Poniżej prezentujemy kilka prostych zestawów dopasowanych do okazji. 

Impreza firmowaStrój na imprezę firmową w każdych okolicznościach

Jaki strój obowiązuje do filharmonii - różne oblicze sukienki 

Sukienka to dosyć wygodne rozwiązanie, zaledwie jeden element tworzy nam prawie całą stylizację. Poniżej prezentujemy kilka pomysłów na elegancką sukienkę. 

  • czarna minimalistyczna sukienka 
 
  • baletowa sukienka 
 

Jak się ubrać do filharmonii na koncert rockowy? 

Wiemy już, jaki strój obowiązuje do filharmonii w kategorii sukienka, a co jeśli w tak wyjątkowym  miejscu odbywa się koncert rockowy? Idealnym rozwiązaniem będzie modny kompromis w postaci eleganckiej sukienki i cięższych butów. Odpowiedź na pytanie, jak się ubrać do filharmonii na koncert rockowy, znajdziesz poniżej. 

  • Połyskująca nitka plus buty w wojskowym stylu 
 

Jak się ubrać do filharmonii? - zestawy z garsonką

Garsonka to dobra inwestycja, ponieważ pasuje do wielu okazji: elegancki obiad, spotkanie biznesowe, szkolne przedstawienie dziecka - zestaw ze spódnicą to naprawdę morze możliwości. Jak się ubrać do filharmonii? Kilka konkretnych przykładów prezentujemy poniżej. 

 
 
 

Jak się ubierać, żeby wyglądać szczuplej? Poznaj trzy złote zasady. Zdjęcie ilustracyjneJak się ubierać, żeby wyglądać szczuplej? Poznaj trzy złote zasady

Jak się ubrać do filharmonii zimą? - materiały miłe w dotyku i damski garnitur  

Ujemna temperatura za oknem powinna mieć swoje odzwierciedlenie także w eleganckiej kreacji. Nie ma co zakłamywać rzeczywistości przy pomocy zwiewnej sukni i sandałków. Jak się ubrać do filharmonii zimą? Modnym i praktycznym rozwiązaniem będzie damski garnitur oraz naturalne materiały miłe nie tylko dla oka. Poniżej kilka przykładów. 

 
 
 
 
 

Zobacz też: Jak się ubrać na wesele po 40? Lista stylizacji zgodna z dress codem. Co będzie absolutnym hitem?

Więcej o: