Strój do filharmonii - gotowe pomysły na najlepsze wyjściowe stylizacje

Strój do filharmonii powinien być zgodnym z zasadami stroju wizytowego. Reguły gry na konkretną okazję oraz gotowe zestawy znajdziesz poniżej.
Zobacz wideo Moda zrównoważona albo eco aware - czym jest? Jak zmienia się branża?

Stylizacje do filharmonii - co oznacza styl wizytowy dla kobiety? 

Strój wizytowy rządzi się swoimi prawami, nie ma tutaj miejsca na krzykliwe kolory, czy zbyt bogatą biżuterię. Stylizacje do filharmonii zgodne z zasadami stroju wizytowego powinny zawierać elementy z poniższej listy.

Ubiór do filharmonii - lista. Baza plus dodatki 

  • baza: sukienka, zestaw z garsonką w towarzystwie spódnicy lub spodni
  • dodatki: mała torebka, szpilki, czółenka, mokasyny lub oksfordki, czarne lub cieliste rajstopy, delikatna biżuteria.

Ubiór do filharmonii dla kobiet nie jest wymagający i nie musi oznaczać nieprzewidzianych zakupów. Poniżej prezentujemy kilka prostych zestawów dopasowanych do okazji. 

Jaki strój obowiązuje do filharmonii - różne oblicze sukienki 

Sukienka to dosyć wygodne rozwiązanie, zaledwie jeden element tworzy nam prawie całą stylizację. Poniżej prezentujemy kilka pomysłów na elegancką sukienkę. 

  • czarna minimalistyczna sukienka 
 
  • baletowa sukienka 
 

Jak się ubrać do filharmonii na koncert rockowy? 

Wiemy już, jaki strój obowiązuje do filharmonii w kategorii sukienka, a co jeśli w tak wyjątkowym  miejscu odbywa się koncert rockowy? Idealnym rozwiązaniem będzie modny kompromis w postaci eleganckiej sukienki i cięższych butów. Odpowiedź na pytanie, jak się ubrać do filharmonii na koncert rockowy, znajdziesz poniżej. 

  • Połyskująca nitka plus buty w wojskowym stylu 
 

Jak się ubrać do filharmonii? - zestawy z garsonką

Garsonka to dobra inwestycja, ponieważ pasuje do wielu okazji: elegancki obiad, spotkanie biznesowe, szkolne przedstawienie dziecka - zestaw ze spódnicą to naprawdę morze możliwości. Jak się ubrać do filharmonii? Kilka konkretnych przykładów prezentujemy poniżej. 

 
 
 

Jak się ubrać do filharmonii zimą? - materiały miłe w dotyku i damski garnitur  

Ujemna temperatura za oknem powinna mieć swoje odzwierciedlenie także w eleganckiej kreacji. Nie ma co zakłamywać rzeczywistości przy pomocy zwiewnej sukni i sandałków. Jak się ubrać do filharmonii zimą? Modnym i praktycznym rozwiązaniem będzie damski garnitur oraz naturalne materiały miłe nie tylko dla oka. Poniżej kilka przykładów. 

 
 
 
 
 

Zobacz też: Jak się ubrać na wesele po 40? Lista stylizacji zgodna z dress codem. Co będzie absolutnym hitem?

Więcej o: