Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu. Fanka: "Więcej niż 17 lat bym Ci nie dała"

Joanna Liszowska podzieliła się na Instagramie zdjęciem, które zrobiła podczas minionych wakacji. Aktorka pozuje na nim zupełnie bez makijażu. Jak wygląda? - Bez makijażu wygląda pani jak dziecko - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Porównaliśmy zdjęcia gwiazd w pełnym makijażu i te totalnie naturalne. Widać różnicę?

Joanna Liszowska jest jedną z popularniejszych polskich aktorek filmowych, serialowych oraz teatralnych. Sympatię widzów zyskała m.in. rolami w takich produkcjach, jak "Na dobre i na złe", "Nie kłam, kochanie", "Ciacho", czy "Przyjaciółki", gdzie od 2012 roku wciela się w rolę Patrycji. Nie da się również ukryć, że od lat Joanna Liszowska uznawana jest przez wiele osób za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet polskiego show-biznesu. Ku uciesze fanek i fanów, aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się wybranymi zdjęciami z życia zawodowego, a także prywatnego.

Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie bez makijażu Jak wygląda?

Ostatnio Joanna Liszowska postanowiła przywołać nieco wakacyjnych wspomnień i opublikowała na swoim profilu zdjęcie znad morza. Na fotografii aktorka pozuje bez makijażu z włosami spiętymi w wysokiego koka.

Powrócę tam, gdzie szum fal!... na razie tylko w myślach Słoneczny uśmiech Wam posyłam! Nie dajemy się szarości! #good #memories #sun #sea #waves #happiness #happytime #nature #natural #nomakeup #lovemylife

- napisała.

 

Na reakcję internautek oraz internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze oraz komplementy skierowane do Joanny Liszowskiej. Fanki oraz fani byli zachwyceni tym, jak aktorka wyglada bez makijażu:

A co to za dziewczynka?
Cudna
A ja przez chwile myślałam, że to Magda Mołek
Pięknie
Piękna super laska
Śliczne, naturalne zdjęcie
Więcej niż 17 lat bym Ci na tym zdjęciu nie dała!
Bez makijażu wyglada pani jak dziecko. Piękna i bardzo młoda

- czytamy.

Więcej o: